bugün

Kendine has tarzıyla Sözlüğün olmazsa olmaz yazarıdır.
Bu yoklukta yarı haber niteliğinde de olsa entry giriyor bari hiç olmazsa. Nankör gelmeyin. Uludağa çok bile.
Sağdan soldan aldığı haberleri başlık diye açıp duran kişi. Sorsan yazarlık yapıyordur. işsiz ya da sözlük modları tarafından görevli çünkü bu kadar boş ve anca kopyala yapıştır entryleri kasan başka tip bir recomax vardı o bile bu kadar yapmazdı. Haber okumak istesek haber sitesine gireriz burası haber sitesi mi? Şuna acil bir el atılsın. Evet.
sözlükte 105325 entrysi olan bir yazarın kendisini "işsizlikle" suçladığı yazardır.

iyi güldüm.*
Gizli
Anların
Yolcusu olduğunu illa ki biri yazmıştır değil mi? Ayşe kulin’e sevgiler, yukardan aşağıya okunduğu üzre, aşkın her çeşidine saygım ve desteğim sonsuz.

Edt: hakkında hiçbir fikrim yok. Kimdir, tarzı nedir, aklı başında mıdır troll müdür bilmiyorum.
Haber araklayıp pardon kopyalayıp yapıştırmayı yazarlık sanan bir tip. Umarım silik olur. Evet.
kız sanan malların olduğu saplı yazar.
kendisini tanımıyorum ama belli ki iyi bir insan ancak sanırım iş arayışı devam ediyor. dün kıçımı yırttım 102 entry girebildim adam elini kolunu sallaya sallaya 138 entry çakmış.
Hafiz abla burada ki qızlar sana apla dermiş.
Şu bizim işi de bağlda bizde sana hanım apla deriz.
Anlarsın ya hani.
Şu sıralar kafasının uçuk olduğunu düşündüğüm yazar kişisi. Lütfen sorununu söyle biz de halletmek için bi düşünelim belki faydamız dokunur.ewed
Çok çirkin bir kardeşimiz kendisi.

Göktengri başka dert vermesin.
bence çıkarıp göstermeli yani kimliğini. pembe mi mavi mi anlarız.
Yapay zeka olan yazar.
Hakkında bu kadar yazı döşeyecek kadar neden dolunduğunu anlayamadığım yazar.
Ayrıca Fıstık gibi bir kızdır.
Ve sevgilimden uzak dursundur. Kızgın surat.
Bu yetkili olmaya çalışıyor heralde sürekli haber başlığı girip formata uyarak.

Olmuyor o işler öyle genç adam.
karı olduğu yönünde iddialar dolaşan çakma yazar.
yaptıklarında sorun yok. yani haber entrylerinden bahsediyorum. seneler önce gazete okumayı ve haber izlemeyi bırakmış biri olarak benim için iyi oluyor. faydalanıyorum. bir haber ajansından haberler düşüyormuş gibi hissediyorum.
20 dakika önce içki masası fotoğrafı atıyor;
(bkz: #42756556)

ardından upuzun bir entry giriyor;
(bkz: #42756661)

hayır anlamadığım amacın ne?
git eğlencene bak. içki masasında mecdelli meryem entrysi mi giriyorsun? yoksa instagramdan arakladığın fotoğraflarla bakın ben eğleniyorum, içiyorum bla bla bla mı yapıyorsun.
Tatlı bir gay abla.
Yerim.
görsel
Çok sevdiğim bir yazar. Sahte de olsa memesi var hamdü senalar olsun.
(#42759792)

Allaaaaaan aşkına şu tiplere bir bakın hangisi kadına benziyor? Düşündükçe erkekleşmeye başlamışlar amk zuhahahahah.

Neyse filozof olmak isteyen bir yazar. Ehehehehe.
Sevdiğim yazardır kendisi. Evet.
iyi birine benziyor.
Bayağı gay.

Yoksa iç içe geçmiş halkalardan oluşan logolu arabaya biner mi?

Bayağı anlatmaya çalışıyor.