bugün

sözlüğün guzide bir kadın yazarıdır. hem güzel hemde zeki biridir genelde ikisi birden bir kadında zor bulunur. ancak ceren hanımda ikiside mevcut ismi ceren olan kadın yazardır. kamu personel seçme sınavına girmek ve öğretmen olmak hayallerinden ve amaçlarından birisidir. bir diğer hayali dizi seneryosu yazmak ve bir başlıkta konusunu okumuştum bence tutar uzun zamandır tanıdığım yönetmen arkadaşma anlattım seneryo konusunu hem filmi hem romanı olur saçmalamazsa tutar dedi. dizin çıkarsa yada kitabın tutarsa bizleri ve sözlüğü unutmazsın umarım ceren hanım. sözlükte herkesle iyi geçiniyor benim aksime herkesle uyum içinde. pozitif fotoğraflar başlığına attığı fotoğraflar kedi fotoğrafları ve gif leri olmasa pozitif düşünemeyeceğiz. bildiğim kadarıyla kendisininde şirin bir kedisi var. köpekleri daha çok seven bir yapım var ancak kedi beslemesi oldukça iyi birşey. sözlüğün en ponçik yazarı. tek sıkıntısı çok fazla üstüme alınmadım yazması ve porche de porcshe yazması porsche den iğrenmeye başladım mesela serdarsl06 abimizin hiç doğan slx arabam var da var şeklinde övündügünü falan görmedim. ama başka kusuru yok ceren hanım ın değerli bir yazar.

nickinin anlamı ise: gizli anların gezgini

sevdiğim bir yazardır *
Ben özgün biriyim. fake taxim yok.
biri ismi ceren diyor diğeri ismi k ile başlıyor diyor. bu durumda ismi kerem olmalı. neyse hoca çağırıyor ben gidiyorum siz şey edin dönünce bakarım.
Açık oyluyor şu an, kendini farkettirmeye çalışıyor, bak benim kriterlerim var, her açık oylayana versem ohoooooo, güzelsen yürü, dikkatli yürü ama saçı başı dağıtma.

Edit : benim değil mi vermicem.
gizemli zamanların yolcusu olabilir.
Acar gazteci.
iyi kalpli bir insan iyi bir dost ve zeki biridir.
Traveler of secret moments insandır.
Kopyala yapıştır ile yazarlık yaptığını sana bir tip. Yazık. Evet.
mersin' in önde gelen ailelerinden turunçgiller ailesine iç güveysi gelen bir beyefendidir.
velev ki öyle size ne? şurası canınızı sıkmış olabilir.

sözlükte gezip yürüyecek kadın arayan abazalar olduğunuz için size zaman kaybı yaratmış olabilir *
kim bilir kimdir ben bilmem ama tekin biri olmadığı kesin.
tengir budun.
fox tv de çalışıyorum, bmw kullanıyorum, polis tanıdıklarım felan var diyor mafya mısın mübarek.
Saygılı kısmına ben de katılıyorum. En azından bana karşı kesinlikle öyle.
kimdir bilmem ama tekin biri değil.
Kendisi ile bazen atışsak da severim. Iyi insan bana göre. Yürüyedursun.
Efendi, saygılı çocuktur.
Sözlükteki herkesin bildiği şeyleri gelip ifşalamayın, karşısındaki insanların kendi iradeleri yok mu kardeşim tüm suç bunun mu gelip burda adam sanki olağaanüstü kötü bir şey yapmış gibi yazıyorsunuz. Herkesin kendi iradesi var bu adam bayıltıp mı baştan çıkarıyor bunları salak mısınız nesiniz yahu.

Ekleme: bu arkadaş bende geldiğinden beri donuzlu, arkadaşı falan da değilim.
Hadi ben lut kavmi çocuğuyum.

Peki ya sen ne çocuğusun ?. Hahay bee.

Toz ol...
Lan laf sokacam ama çok güzel karşılık veriyor ya. ibnelere kaldık yarabbim.
biz harun abi deyince çemkiriyordu.

(bkz: traveler of secret moments kimdir/#43319356)

eminim ki doğruluk payı vardır. güzel tespit.
Henüz aklı başında bile değil ki sallamama karşılık olarak uzun süredir kuyruk acısı çeken bir yazar.
Askere gitsin tabi ordunun ibneye de ihtiyacı var.
Umarım dibini fazla dövdürmeden geri gelir ki buralardaki göt yalayıcı arkadaşları için biraz daha fedakarlık yapmaya devam eder.
Gizli anların gezginidir.
(bkz: o şimdi asker)

Bulaşmayın la o şimdi askeriyenin malı.