bugün

yalnız olay (#44057480) numaralı entryde anlatıldığı gibiyse, yetkisini keyfi kullandığını düşündüğüm mal değneği.

bir tane duygularına yenik düşüp sinirle değil de yazılı kurallara göre hareket eden yetkili olmaz mı lan şu kodumun sözlüğünde?

yapılan yanlışı bdv açıp uyarmak ve buna haklı olarak itiraz edene çaylak atıp cezalandırmak da nedir?

erkekse amsalak, kadınsa feminaziymiş kimse kusura bakmasın.
Bu arkadaş çok başarılı.

Şöyle ki; diğer modları troller seviyorsa normal yazarlar Sevmez, normal yazarlar seviyorsa troller sevmezdi. Bunu kimse sevmiyor.

Herkesin nefret ettiği bir mod olmayı becermek büyük başarı.
can, canan...
uzaklardaki ve bir o kadar da yakın sevgilim.
sevgililer gününü kutluyorum.

küçük çocuklar yapıp geceleri kendimden,
seni öpsünler diye gönderiyorum sana.
bana, kucaklarında seni getiriyorlar,
ben de sonra o seni getiriyorum sana.
Transfontanel airlines iyi uçuşlar diler.

Bir havayolu firması.
özelse biz çıkalım. evet.
Hala istifasını vermemiş ve yetkisi alınmamış şahıs.
Uludağ neden bitti diyenlere cevap niteliğinde caps...

görsel

Neyse şimdi provokasyon ve iftira gerekçesiyle çaylak yeriz. Malum şahıs yaptıkları ortaya çıkmasın diye çaylak atmakla meşhur çünkü.
sanıyorum memesi olan yazarlara ayrıcalık gösteriyor, torpil geçiyormuş.

başta çok kızmıştım ama sakin kafayla düşününce insan hak veriyor aslında. pelinsu dururken kim sikler muhittin'i.
(bkz: inanma seni silecek)
Yeni gorevinde saglik mutluluk ve bol ask diledigim mod. Nickin de guzelmis transeksuel. Transatlantik... Transfor...

Olum mod yapacaginiza nick degistirme hakki taniyaydiniz suna ya...
ulu sözlük gerçekten yüksek kalibreli üst düzey moderatör'e kavuşmuştur.
güzel insan sevgili transfontanel'e yeni görevinde yetkili dönemindeki başarılarının devamını dilerim.
edit: yazım hatası düzeltildi.
(#22722803) bilgi içerikli entryleriyle gayet güzel yazan işini severek ve, ciddi
biçimde benimseyen sözlüğün mihenk taşlarından olmazsa olmazı karakterli kaliteli elmas gibi insan.
bugün doğum günü olan güzel insan ulu sözlük moderatörü sevgili transfontanel.

Kalbin kar gibi beyaz, gönlün yıldızlar gibi parlak, duyguların güneş gibi sıcak, rüyaların ay ışığı gibi olsun. Doğum günün kutlu olsun. https://www.youtube.com/watch?v=kAV02uPrbUc
feyk açayım yardımcı ol dedim, bana 40 dereden su getirdi ve kabul etmedi. oysa frank tipinin kaç ayrı feyki var, çaylak olduğu dönemde bu feyklerle yazdı, orijinal nicki açılıncaya değin hiç müdahale edilmedi. nicki açılınca feykler silindi ve feyk için ayrı ceza da verilmedi. burada bi bana yasak sanırım feyk açmak.
diğer moderatorlere nazaran bir tık daha fazla online sözlükte. kendisine ulaşıldığında da talebin haklılığına göre aksiyon alıp hızlıca geri dönüyor.
akıllara hep uzaklarda bir şatoda yaşayan, kendisinden yardım istendiğinde hızla yetişip kötü adamlara karşı savaşan ve onları yenen gizemli ve soylu bir kahramanı getiren nicke sahip yazar. böyle bayağı gizemli bir havası var sanki.