bugün

sürekli kendini yenileyen sözlüktür, bazı kızanların saldırıp saldırıp yıkamadığı sözlüktür aynı zamanda.
üye kaydı yapan herkezin şakkadanak yazar olduğu sözlük.
başlamadan macerası sonlananlardan biri daha.
olsada gitsek.
tıp oynayan sözlük.
yeniden hayata dönen eğlenceli sözlük.
(bkz: efsane geri döndü)*
kendi halinde, sakinliği seven yazarların keyif alacağı, kaliteli yazarların bulunduğu, ortamının samimi olduğu interaktif sözlük.
sade ve güzel.
sözlükte tutulmaya başlanan yazarları bir bir ipe dizip gönderen, "adminim ben en iyisi benim", triplerinde adminlere sahip olan ve sonra da düşüşe geçen sözlük. e sen gönderirsen sözlükteki en aktif altı adamı aynı anda, sonra oturur ağlarsın haline.
gelmiş geçmiş en iyi entry'nin toplam 14 tane oyu vardır. ilginçtir. işte trakya sözlüğün, gelmiş geçmiş en iyi entrysi:
--spoiler--
başlık; bayermuhen
(bkz: lassie bize bişey anlatmaya çalışıyor)swh

kendisi hakkında iki ihtimal arasında kaldığım yazar.
a- bildiğin fake
b- kendisine bi renk seçmek zorunluluğu hissetmeyen biri.. bak bu zihniyet doğru diyor ama bu zihniyete sahiplerin şu sıfat altında toplanması yanlış diyor. seni savunuyorum ama her yaptığını değil doğru olan kısmını diyor.

bu iki ihtimal sonucunda
a) nefret ettim
b) hayran kaldım. aklına sınır çizmeyen beynini tek bi renge boyamamış bi insan.

ha bunu sikler mi şimdi siklemez. ben olsam ben de siklemem.

ama trakya sözlük başlığına yazdığı yazısında alındım bi kere. ne demek iyi yazar yok. hayır yani diğerleri işe yaramaz * onu biliyorum ama ben nasıl gözünden kaçtım bu herifin. yani nasıl orda "bi heaven hariç iyi bi yazara sahip olamayan sözlük" demedi.. bununla yaşayamam ben. takdir edilmek istiyorum artık. hayranlarım ortaya çıksın istiyorum. pankartlar açsınlar istiyorum. hepsi entrylerime artı oy versin istiyorum. bayermuhen de sevsin beni istiyorum..

(bkz: şu an ağlıyorum biliyo musun sözlük)
--spoiler--
son günlerde hareketlilik gözlenen sözlüktür.

http://www.trakyasozluk.com/
geçen yıl bugün yazılan entryleri, tarihleri değiştirerek bugün yazılıyormuş gibi gösteren aciz sözlük. yazıktır günahtır arkadaşım. yapamıyorsan bırakıcaksın!
29 harf yerine 28 harfin mevcut olduğu ''h'' harfinin inkar edildiği sözlüktür..
Sözlük boya/cila için bakıma çekildi.Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. ibaresi bulunan sözlüktür.
tekirdağ rakısıyla coşacak sözlük.*
sanırım artık bu dünyadan göçüp gitmiş bir sözlük klon'u....
trakya üniversitesi öğrencileri tarafından ayakta tutulması, kampüslerde reklamı yapılması gereken sözlüktür. trakya sözlükte'de yazar'ım ama buraya da yazıyorum, böyle bir girişimde bulunma isteği olanlara her türlü yardımda bulunurum.

not: evet bende trakya üniversitesindenim.
eski yönetimi tamamen değişmiş, sıfırdan 1 ağustos da yeniden açılacak sadece aynı ismi bulunduran sözlük.

1 ağustos da kapalı test dönemi olacakmış ve http://www.trakyasozluk.com dan davetiye almak için son 1-2 günmüş.
Bugün açılan ve ilk etapta daha iyi olacağı izlenimini veren sözlük. Tabii ki çok fazla eksik var lakin zamanla düzeltilecektir temennisindeyiz.
link kısaltma servisini 2 gün önce duyuran ve açan sözlüktür.
Yeni yeni aktif olmaya başlamış, insanların yorum yapmak yerine başlık açmayı tercih ettiği sözlüktür. Sözlükteki trakya havası hemen kendini belli etmektedir. Orjinaldir, iyidir.
eskiden üye olduydum, şöyle bi kaç Trakyalı, Trakyalı ağzıyla yazarda oraların atmosferini yaşarım diye amma herkes normal yazınca bir anlamı kalmıyor.
Trakyalı ağzıyla dediysek öyle her cümlenin sonuna abe falan koyarak değil, has Trakyalı ağzı, hani cem yılmaz ın sihirbaz filmindeki kahve sahnesi var ya, o şekil.
edirne de bir reklam panosunda reklamını gördüğüm sözlüktür.
görünüşüyle dikkatimi çekmiş olan sözlük.
güncel Önemli Başlıklar