bugün

Buradan görebileceğiniz sürücüdür.
http://m.youtube.com/watch?v=0_6HtlkK3rg
Kendisinden çok trafikteki başka insanlara zarar vermesinden korkulan, gereksiz insan türü.
"aferin, çok kaliteli bir ibnesin, oradaki herkesin hayatıyla oynamak senin en doğal hakkın tabi"

denilesidir.
bir gün kamyonun altından kazınmasını dilediğim beyinsiz sürücüdür.
en az en sol seride geçip kös kös giderek yolu kapayan hanzolar kadar kaliteli bir piçtir.
kaza yapmamış olmasına şükretmesi gereken sürücüdür. başkasının kaza yapmasına sebebiyet vermemiştir umarım.
Bunu bilinçli bir şekilde yapanların ehliyetlerine 5 yıl 10 yıl gibi uzunca bir süre el konulup, birkaç bin tl ceza vermediğin müddetçe bu hanzoluklaru yapanlar bitmez.

Ağır ceza alması gereken sürcüdür.

Edit: Gerizekalı troll! Hastası olan, aciliyeti olan hangi sürücü o an sağlıklı düşünebiliyor. Senin kafan yok ki anlayasın.
Acelesi olan insandır hemen yargılamayın lan hem kime ne zararı var eğlenme özgürlüğünü sonuna kadar kimseye zarar vermeden kullanıyor. O değil de bir mor cizgili olmasa da fena makas atmıyor hani... Tatava yapanlar lütfen buradan gider misiniz. (#24579132) bilinçsiz yapıyor ya sıkıntı yok.
Onun ben cibiliyetini sikeyim orospu çocuğudur kendisi.

Yaklaşık 10 dk önce ailemin içinde olduğu aracı tehlikeye sokmuştur avradını siktiğim çocuğu.

Orta şeritten 90-100 km arasında seyir halindeyken sol şeritten ortaya oradan da hızla sağ şeride geçmiştir. Dikizden trafiği takip ettiğim için hem kendi aracımdakilerin hayatını hemde bu orospu çocuğunun hayatını kurtardım mecburen. Hızla en sağ şeride kaydığında ortalama km si 180 veya üzeriydi hemen sağımda ve azıcık önümde belediye otobüsü vardı şayet hızımı düşürüp makasa devam etmesine izin vermeseydim yani görmeseydim ya otobüse arkadan bindirecekti ya da benim aracı sağdan vurup savuracaktı. Muhtemelen otobüse vurmaktansa bana vurmayı tercih edecekti amına koyduğum çocuğu.
hapis cezası alması gereken sürücüdür.

ayrıca 180 km değildir onun hızı. 180 olsa burada olamazsın. adrenalin seviyen uçmuş senin. göz bebeklerin extacy etkisinde gibi kocaman olmuştur. kıh kıh kıh.
terzi olması muhtemeldir.

yoksa çok saçma bence. niye durup dururken sürücülere makas atasın ki.

sanarsın makas eller.