bugün

an itibariyle 3 adet logo ile katıldım hayırlısı bakalım.

görsel

not: yarışmadan son anda haberim oldu
3. Tek kelime ile efsane olmuş. Umarım o seçilir ve sen kazanırsın.
vay kurnaz vay para için logo yapmış hem de 3 tane. o parayı sana yedirmezler inşallah.
3. Logo güzel olmuş.
kazanırsam sözlüğe okul yaptıracağğm, yol yaptıracağğm, oluk oluk hamsi akacak ethernet girişinden. *
Üç numara şahane olmuş alırsa o alır. Gerçekten Güzel çalışmalar. umarım bu yarışmayı sen kazanırsın ve istediğini alırsın. Bol şans..
http://www.trabzonspor.org.tr/50yillogo/logolar

şurdan da siteye ulaşıp diğer logolara bakabilirsiniz.
logo degişse ne olur takım dibin dibine vurma yolunda ilerliyor.
Ekleyen : Murat Küçükibrahimoğlu TRABZON

Oy sayısı : 1816

adam sikmiş atmış aga.
Stadlı olanın üstünde biraz oynansa rahat kafaya oynar, ben beğendim.

Çok güzel çalışmalar çıkmış, hiç yoksa 5-6 tanesini acaba bunu mu seçsem diye düşündüm.
benim de katıldığım yarışma,desteklerinizi bekliyorum:

görsel
trabzonspor yine beyin yaktı, logoları gönderiyoruz beklemede diyor. çalıntı logo gırla üstüne bu çalıntı logolar sitede yayınlanıp "aha bunlarda çalıntı logolarımız hüsnü bunlarıda beğenin" gibisinden hala yayınlanmaya devam ediyor.

görsel

oylama zaten başlı başına fiyasko logoyu ne kadar erken koyarsan o kadar oy toplarsın mantığıyla yapılmış anlaşılan.

uğraşıp emek verip logo yollayan bir sürü insan var yarışma katılım süresi bitmesine rağmen oylamaya alınmayan beklemede gösterilen.

adam forma fotoğrafı gönderiyor, logo diye yayınlıyorlar benim ve diğer yarışmacıların günlerini heba ettiği logolar halen beklemede.

anlaşılan mütahit temel ağanın yiğenleri logo yapmayı öğrenmiş.

"tişikirler trabzınspır"