izmir ve istanbul'u da yunanistan'a verirsek tamam.
artvinli insanların eğitim seviyesinin azıcığına bile sahip olmayan yazar beyanıdır.
Cahile bak sen neymiş Rize Trabzonlular savaşmamış ruslara sen o bok saçan beyninide alda defol git burdan birşey bildiği yok Git bi araştır o zaman ipsiz recebi .
Herkes aynı fikirde olmak zorundamı amk sırf akp liler diye gürcistana vermek falan siz hayırdır amına kodumun andavalları nasıl bir zeka yapısı nasıl bir beyindir bu amk .
https://www.uludagsozluk....Crcistana-vermek-1071442/
görsel
Gidin top oynayın lan adam olmuşlarda toprak veriyorlar.
göte göt diyen insanları görüp bir umut vermiş başlıktır..
ohşş..
adanalılar, çukurovalılar sataşmadığı halde oralılara sataşırlar, boş milliyetçilik yaparlar. biz daha milliyetçiyiz ayağına yatarlar. ki ne işe yarar çözemedik biz hala.

her şehit verdiğimizde adana, mersin, osmaniye'den de şehit verirken bunun 10'da birini bu doğu karadeniz'den anca veririz. belki de veremeyiz.

çukurova'nın sorunu sonradan göçmelerken, yerlileri hemen her yerde baş tacı iken doğu karadenizlilerin yerlileri çoğu yerde sevilmez.

şu durduk yere ki kimin daha çok milliyetçi olduğunun zerre önemi yok ancak durduk yere bizle kıyaslama yarışına girmelerinden ötürü bende sevmiyorum trabzon'u. kim naparsa yapsın.

daha bir kere belediyede mhp'nin çıktığını görmedim lan. bu mu milliyetçilik.

tunceli'ye, cizre'ye bir 61 trabzon plakalı araçla, birde 01 adana, 80 osmaniye plakalı araçla gidin. hangisinde kuduz it gibi saldırıyorlar size.

rize ile artvin kalsın, trabzon'a ise devlet büyüklerimiz karar versin.
ulan biz ahıska'yı, batum'u istiyoruz; amk sığırlarının yedikleri boka bak!

ülkeyi gürcü diktatör yönetince böyle oluyor işte.
Koçum adamlarda din farkı olduğu için imkan yok yani, bunlar burayı tercih etmiş.
zktiri boktan bir top için cana kıyabilecek canileri (bak insan diyemedim) kabul edecek kim varsa oraya vermek lazım

halife-i-sani seyyid gazi molla mevlana rte hazretleri israile cihad ilan etse de, bunların topunu da mücahit olarak yanında götürse.
üste para verip iade edeceklerinden ekonomik anlamda kazançlı bir yatırım planı.
artvin kalsın. trabzon ve rize'de ki cehalet orada yok. bambaşka bir yer artvin.. karadeniz'de olduğu halde oranın yoğun yobazlığını almamıştır.

not: tabi herkesi kasdetmedim. çoğunluk öyle ama. bilen bilir.
Ömründe bırak istanbuldan çıkmayı, Anadolu yakasını dahi görmemiş mal söylemi.

Ulan o Trabzon rize Artvin bu ülkenin spartasıdır yarrak kafası.
ulan ne salak insanlar var. sizin ben gelmisinizi geçmişinizi salak herifler. şu toplumu toplum yapan şeyi sikip atmaya ne meraklisiniz. bunu diyen kişi ülkeden bir siktirsin gitsin valla. böylece daha rahat nefes alır insanlar.
Tomris hatunolmasa çoktan gözden çıkardığımız illerdir, lakin ne yapalım.
kendi isteğimizle değil emperyalizmin isteği ile başımıza gelebilecek hadisedir. emperyalizm güneydoğuda bir kürt devleti kurmayı başarırsa; bir sonraki hedefi malesef doğu karadeniz olacaktır... bu yüzden buralar belkide ayrılıkçı şahısların hedefi haline gelebilir... sevr antlaşmasından sonra olduğu gibi bu bölgede bir rum pontus devleti kurmak isteyenler çıkabilir.
gereksiz bir önermedir. türkiyeyi güzel yapan illerimiz sonuçta bunlar.
bu ülkedeki etnik ayrımın yanlış düşüncelere sonuç vermesinden doğan önerme.
afedersiniz ama azıcık göt ister.
Bazı mallar da tamam Rize yi Trabzon U verelim Artvin kalsın çünkü Artvin CHP ye oy veriyor demeye getirmiş, madem bir şehir hakkındaki düşünceler oy verdiği partiye göre belirleniyor daha iyi bir fikrim var sadece izmir kalsın gerisinin komple amk yim. izmir ne de olsa CHP nin en sağlam kalesi ABD bile çöker ama CHP izmir'i asla kaybetmez.
Edit. Harbiden lan bunu ciddiye alıp mantıklı bulanlar var.
suç ortamı bu kadar gerip durumu bu hallere getirenlerdedir. bırakın sağı solu futbolu adam öldürmeye kalkışıyorsunuz bu öfke, kin niye ?
Senin o vermek istediğin toprakları zamanında almak için kaç insan can verdi. Bunun bir bilincine var. Ne zaman bi yerde bi olay olsa o şehir hakkında giydirmekten bıkmadınız bıkmayacaksınız.
Artvin ile riZe Trabzon'u bir tutacak kadar beyinsiz isen seni bana versinler amk de bi sağlam kucağa alayım ibne!

Seni de Yunanlara verek amk siksin dursunlar!