bugün

Badem değilseniz 92 puan alarak uzman yardımcılığı mülakatında elenirsiniz. Fazla zorlamayın o nedenle.
bugün hayrete düştüm bir kere daha ...

liseyi bitireli 15 sene olmuş ve hiçbir şeyden zerre anlamayan bir kadın var tanıdığım." kpss' den 87 aldım atanacağım " bekliyorum dedi. hani inandırıcı olsun diye de 87 diyor.
ne dersle, ne bir şeyle alakası olmayan bir tip. 87 alıp güvenlik olarak atanacakmış. akp ile yakınen ilişkileri olduğunu da biliyorum yani. bugün emin oldum ki bunlar merkezi atamalarda kesinlikle puanlari şişiriyor torpil yapcakları kişilerin. seneler evvelde 3 çocuk annesi vasıfsız türbanlı bir kadın kütahya ' ya atanmıştı. yemin ediyorum bu hayattan iyice tiksindirdiler.

zerre hakkım varsa ki var helal etmiyorum. diliyorum sürüne sürüne , uzun ve derin acılar sonucunda , zar zor geberip giderler. biz boşuna üniversite okumuşuz. yazıklar olsun böyle devlete. neler neler gördüm ben ya.
ne bir yerde tanıdığım vardı ne de bir cemaate üyeydim şu an bileğimin hakkıyla çok iyi bir kurumda iyi bir pozisyonda çalışıyorum.