bugün

ben! kesinlikle ben!! ömrüm boyunca beceremedim. çok yakışıyor ama ilk 5 dakikada sakatlanıyorum ciddi ciddi. sebebini bilmiyorum.
Kendine kız demesin. Yürüyemiyorsan giymeyeceksin.
demek ki spor ayakkabı yakışmıyor .
giymemesi gereken kızdır. seksi olacağım diye sınırlarını zorlamana gerek yok. demek ki sana düşen pay en fazla tatlılık.
Topuklu ayakkabı giymemesi gereken kızdır.
rus olmadığını iddia eden için geliyor.

http://www.youtube.com/watch?v=7tcZK4ZVcIM
Topuklu ayakkabı giyme aşamasının ilk evrelerini yaşıyordur. Azimle giymeye devam ederse bir süre sonra karşılığını alacaktır.
topuklu ayakkabı giyip yürürken bir öne bir arkaya sendeleyen kızın halidir. ama bazıları vardır ki kuğu gibi süzülür...
Sünnetli gibi yürüyen kızdır.
topuklu ayakkabıları yeni giymeye başlayan kızdır.
(bkz: the walking dead)
yüreyemediğinin bilincindeyse mantıklı hareket edip içi gitse bile giymez ama bu bilinçte olmayanlar ise diğer kızlar tarafından dalga geçilmeye mahkumdur.
Uzun gözükeyim derken kamburu çıkan kızdır. hayır evde giy dene, yapabiliyor muyum? nasıl oluyor acaba diye. kursu varmı? ki bunun. halk eğitim merkezleri bu konuya da el atsalar ne güzel olurdu.
giydiğinde kambur yürüyen,bacaklarını iki metre açan kızdır.
kaldırımda adeta haka dansı yapan kızdır.

ya tamam sizi çok çekici hale getiriyor bu meretler anlıyorum da sizi zor duruma sokacak kadar topukluyu da giymeyiverin n'olucak?
"aaa!ayakkabının altında etıketı kalmıs!" dıye kandırıp, ayagını arkaya dogru kaldırınca ayakkabıyı cıkarıp kafasına kafasına vurulası kızdır.
aptal kızdır ya da düztabandır.
özellikle özel üniversitelerde topuk boyu 10 cm e kadar çıkabilen kız tipidir. Ve daima arkalarında dalga gecen bir erkek grubu mevcuttur.
giyip pişik gibi bilhassa kabız gibi yürüyen üst versiyonları vardır...
topuklu ayakkabıyla yürümemesi gereken kızdır.
anne karnından yeni çıkan ceylan yavrusunun yürüme çabası gibidir.
görsel

yürüyemeyen ama dans edebilen kızdır.

saygı duydum.

ek: yazık lan bilekleri çok acımıştır.
ilk deneyimi için geç kalmışsa sevgilisinin yanında topuğunu bile kırabilen kız tipidir.
beceremiyorsa giymesin arkadaş dediğim kızlardır. hayır güzel uzun zarif vs görünmek için giyiyorlar fakat yürüyemiyorlar haliyle tam bir görüntü kirliliği oluşturuyorlar.
normaldir.