bugün

cok rahatsız etsede sexy görünmek için giyilen zengınlerın hakiki deri daha az zenginlerin* suni deri olarak tercih ettikleri araç.
kucakta oturup sevişirken kadının, elleriyle destek alarak topuklarına tutunup partnerine kolaylık sağladığı bir araçtır da.
süt içerek uzayamayanların başvurduğu gereç.
bihterin yürüyemediği ayakkabı.
bir kadını hem çekici gösteren hem de kadın olduğunu hissettiren eşya.
popoyu hafif kaldıran, son derece sesksi duran, boy problemine birebir iyi gelen reçetedir.
sanılanın aksine çok rahattır, özellikle dolgu topuk olanlar.
hayatı boyunca spor ayakkabı ve bottan başka bir şey giymemiş birine ulaşılmaz bir nesneymiş gibi gözükebilir. ama bir gün giyeceğim biliyorum.
çok sık giymemekle beraber giydiğimde egomun tavan yaptığı ayakkabıdır.
ayakkabıların fenomenidir..
giymek maharet ister.
topuklu ayakkabı denince neden hep yüksek topuklu ayakkabı akla gelir şaşırıyorum.yüksek topuklu olmayan ayakkabılar mesela 3cmlik topuklu ayakkabı topuksuz ayakkabı mıdır? cevap bekleyen bir soru.
kadında "at gibi" tabirine yeni bir kanıt.

görsel
uzun ve biçimli bacaklara sahip kadına apayrı bir çekicilik katan kadınların tehlikeli silahlarından biri.
bir kadın için sadece ayakkabı olmanın dışında; tutku, aşk, sevgi gibi sağlam duyguları da içinde barındıran, özünde cüzdan yakan ama bu yakışın pek iplenmediği, erkekler tarafından da sevilen sayılan öpülen ayakkabı. kadına kendini kadın gibi hissettirebilecek belki de en önemli ayrıntı. her ne kadar üzerinde yürümek zor olsa da -ki bir süre sonra alışılır ve çıkarmak istenmez- o "küçük dağları ben yarattım." havalı bakışı yarattığı için 7/24 saygı duyulasıdır.
bileğe kadar uzanan deseni olanlarının kadınlarda çok güzel durduğunu düşündüğüm kadın ayakkabısı.
görsel
eski zamanlarda fransızlar yollara kakalarını yaparlarmış ve bu kakaların ayaklara bulaşmasını önlemek için topuklu ayakkabı icat edilmiştir.
birkaç kez giymeyi denediğim fakat yere düşerek sonuçlanan tecrübelere sahip olduğum ayakkabı türü. bayanların bu ayakkabı modelini giyen erkeklere ilgi duymadığını duymuştum.

edit: imla.
bazı bayanların yürürken yengece döndükleri ve yürümeyi başaramadıkları ayakkabılar.
buyrun benim ve kader utansın. ağlicimmmmm.
kadınların uzamasına yardımcı bi araçtır.
çok kısa boylu kadınlara gerçekten yakışmadığını düşünmekle beraber, yürümeyi bilmeyen bir kadın tipi var bir de onlar daha beter. at gibi yürüyorlar çivi var sanki ayağının altında.kızmasın kimse kadınsan topuklu ayakkabı ile yürümeyi öğreneceksin ya da hiç giymeyeceksin.
şişli belediye başkanı mustafa sarıgül'ün, sokakların taşlarını değiştirmesine sebep olan giyim ürünü.

http://ekonomi.haberturk....santasi-kadinina-ozel-yol
hiç kuşkusuz en iyi işkence aletidir ama zarif durur ayakta.
(bkz: gülü seven dikenine katlanır)
Çok sevdiğim, ama onlarla yürümeyi kesinlikle beceremediğim. Her seferinde, "bir daha da giymem, lanet olsun, mahvoldu ayaklarım!" dediğim, minik, güzel, gel beni giy diye çağıran ayakkabı çeşidi.