bugün

almanların en gözde genç futbolcusudur.1990 doğumludur.a takıma bu sene yükselmiştir.genç yaşına rağmen bayern'in maestrosu olacağını iddia edenler vardır.göreceğiz.
2006'da 16 yaşındayken hansa rostock'tan gelmiştir ve uli hoeness tarafından ileride 10 numaralı formayı giyeceği dillendirilmiştir.
Son dünya gençler futbol şampiyonasında turnuvanın en iyi oyuncusu seçilen genç ortasaha oyuncusu. aynı turnuvada bojan krkiç'in bronz alıp üçüncü olduğunu hatırlatayım.
bayern münih te yeni yeni forma gimeye başlamış wonderkid fenada oynamıyor hani.
cm 2008'in wonderkidlerinden biridir. süper gelişme gösteriyor. tavsiye edilir.
bayer leverkusene kiralanan gelecegin en buyuk yildizlarindan biri
bu sene leverkusen in başarısında sami hyypia ve stefan kiessling ile beraber en büyük etkendir. ligde bu sene 9 gol kaydetmiştir.
bu sene bayern de 12 lig maçının tamamına çıkmış ve 1 gol 3 asist ile oynamıştır. geçen hafta ki lig maçında gördüğüm kadarıyla da takıma iyice adapte olmuş , klasik bir ifadeyle 40 yıllık bayernli gibi oynamaktadır.
uzaktan güzel şutları olan , bayern in genç orta sahası.
Eğer euro 12 de alman milli takımının orta sahasında bastian schweinsteiger ve sami khedira dan birisine birşey olurda bu çocuk formayı kaparsa , ahanda buraya yazıyorum , alman milli takımının orta sahasının değişmez oyuncusu olur. Orta sahada rakibi çok olsa da , forma rekabetinde en başta götze , sven bender ve lars bender in önündedir.
Euro 12 kadrosunda yer almış orta saha. Artık löw kimi keser bilmem ama mutlaka bu çocuğu ilk 11 de oynatmalı.
epic fail. hiç beğenmiyorum ben bu adamı, layık değil oralarda olmaya.
oynayabileceği en iyi takımda oynuyor. bayern den sonraki durağı stuttgart, everton seviyesindeki takımlar olur.
Ayak bileklerine son derece hakim olan ve tekniği üst seviyede olan bayern Münih'in yıldız futbolcusu.
son zamanlarda tekniği ile çok dikkatimi çeken futbolcu, almanya milli futbol takımının da vazgeçilmez oyuncusu olacağına eminim.
fm 2010 da alın. emekli olana kadar kullanın.

o değil de bayern'de sağlam işler yapar bu çocuk.
Avusturya ya az önce inanilmaz bir boru dösemis futbolcu.
An itibarı ile ceza alanı dışından mükemmel bir gole imza atmıştır.
hakkında sadece 19 entry yazılmış futbolcu. adam görse üzülür be. sabri hakkında bile 4189 entry var.
Bu sene bayern ortasahasinda en cok maca cikan dinamo.
Şu ana kadar 42 kez a milli formayı giydi. insan hayret ediyor gerçekten. Türkiye de onun yaşındaki futbolcular milli formayı yeni yeni giymeye başlıyor.
Bi willshere değildir.
David moyes'un united'da görmeyi en cok istedigi oyuncu. haftalik 250 bin pound teklif etmisler ki, bu bayern'de kazandiginin 2 kati...
inşallah seneye şeytan olacak bombacı.

(bkz: sen gel sen gel mübarek adam)
Manchester United yazın kesenin ağzını açacak diyorlar ama bana göre bayern bırakmaz kroos u.