bugün

hoş gelmiş kanka fortçu yazar.
cinsiyeti hakkında emin olamadığım yazar.
markacı etiketçi yazar.
hoş gelmiştir ayrıca eski parfümümün markasıdır.
mini mini birlerden.. taze yazar..
allahına gurban olunasıca adanalı yazar. adamdır adam!
sohbeti çok iyi olan yazarlarımızdan.
entry'lerinde bazen sivri dilli olabiliyor zaman zaman. *
harbi adam, sağlam dosttur. açık sözlü ve temiz kalplidir. dostluğuyla beni onurlandırdığı için çok mutluyum. adanalı olması da cabası. etiler'in bebelerine ayar vermeyi ihmal etmiyor, biliyorum.
bugün doğum günü olan kaliteli yazar. kalitesi her manadadır. en çok istediğin şey gerçek olsun. bol şanslar ve nice mutlu yıllar!
muhabbeti çok iyi olan yazar. spor konusunda engin bilgi sahibi. göbeciğimi eritmem için motive ediyor beni. sağolsun varolsun. *
ticari kaygı güden versiyonu için,

(bkz: tom ford)
lafı gediğe koyma konusunda adeta sanatçıdır. ayrıca çok güçlüdür, sözlükte kavga çıksa ve dayak yesem toplanacak adamlar listesinin en başında o var. ayrıca çok düşünceli, sohbetinin tadına doyulmaz, içten bir dost. onu tanımış olmaktan dolayı çok şanslıyı hissediyorum. yaptığı jesti den hayatım boyunca unutmayacağım. sağolsun, hep buralarda olsun...
shanti nickli yazarla madonna başlığında kavga ediyor şu an.
ben seni tutuyorum.
yazara yardım etmeye geldim.
kavga var dediler geldik yazarı. yardım lazım mı panpa?
(bkz: ülkücüler nerede/#19897226)

tipitip yazar.

pkk lılar ve komünistler adam öldürmeyi hiç bilmezler. ancak gezi parkını çok önemserler...
benim gibi 46'nın tekidir. kafa kafaya, omuz omuza her türlü gider bu ciğerimle.
içinde lanet biriktiren yazar. ağır nefret duyguları beslemektedir. acil insani duygularının tedaviye ihtiyacı var.
(#20310482)
(#20317688)
hala ağır nefret duygusunu beslemektedir. olayları karıştırmaktadır bu ülkede ismail türüte gelene kadar sidik yarıştırıcak çok konu çıkarıp önüne koyarım amma kendisi at gözlüğüne sahip olduğundan fikirleri değişmeyecektir.
ona çok tavsiyem çok okumasıdır her olaya takılıp kalma nefret kötüdür.
Moda ile ilgilendiğini düşündüğüm sexy yazar.
(bkz: ve tanrı lady gaga yı yarattı)

--spoiler--
ŞÜPHESiZ Ki KENDiSiNE YAPILACAK EN BÜYÜK iYiLiK, BEDAVA BiR LADY GAGA KONSERi BiLETi VERMEK, KONSERE GiDiŞ DÖNÜŞ MASRAFLARINI KARŞILAMAK VE KATY PERRY'I boğmak OLACAKTIR.*
--spoiler--
(#21575644) tek bir entry mi göstersene bana... şerefsizLigin hic luzumu yok.
cahil ötesi bir yazar. akıllara durgunluk verecek cinsten.
lady kaka'yı ilahlaştıran dikkate dahi alınmayacak karacahil yazar .
bir akıl hastanesinde acil kısmına derhal almamamız gereken yazar .