bugün

manda, camış.

edit : dombay diye bilinse de aslı "tombay" olan öz türkçe kelime.
(bkz: dombay)
(#15599429)

özet geç demek istediğim yazar. he canım he.
sözlüğe güzel şeyler katacak yazar.
hoş gelmiş.
an itibariyle özel mesaj atıp honda s2000 cileri, şahinciler kategorisinde aynı tutan hatta elinden gelse ayırt etmiycek olan... ama serçeye bindiğini düşündüğüm yazar. umarım kızdır.

edit : honda typer binicisi, güzel modifiyeli hemde (bu güzel), kız değil (bu kötü). sarıyer 'de oturduğu tespit edildi. beşiktaş gibi asil bir takımı tutan sevmeyi sürdürdüğüm yazardaşım.
Kardeşimiz sarıyerden ne lavuk ne de renkli cıkmayacağını bir kez daha ispatlamış yazar. Alayına gideriz
(#15764511) bakış açısıyla şaşırtan yazar. ama haklıdır bir yerde.
aşağıdaki tespitiyle beni benden alan yazar.
--spoiler--
bilimsel olarak da insanlarda erkeklerin testisleri 4 dişiye yetecek büyüklüktedir bu kedilerde 6 köpeklerde maymunlarda 12'dir.
--spoiler--

Bu nasıl bir araştırmadır? Kim böyle bir araştırmaya gerek duymuştur? Misal testisi daha gelişkin bir adam 6 tane alabilir mi? Ya da her bir eş alımında testis kontrolü mü yapılacak?
uyuz, adi, pisliğin tekidir. hayatımda onun kadar gıcık, kendini beğenmiş, çok bilmişlik taslayan bir adama görmedim. ama adamdır yani.
(#17238069)
--spoiler--
yıllaaar yıllar sonra kızı veya oğlu tarafından, anneden gizlice giyinilip topuğu kırılacak olan bahtsız biricik ayakkabıdır.

çok özür dilerim.
--spoiler--

dostum burda "oğlu" demişsin ama bu bildiğin ibnelik.
boluda çok kullanılan bir kelime.
(#17466645)
entrysini çok beğendim. o kadar beğendim ki artıya basmak yetmezdi, gidip bizzat tebrik etmeliydim.
saat 3'ü 5 geçe gibi uykuya dalmışım birden, 10 saniye içinde uyudum sanırım. rüyamda deprem oluyor ama felaket hem de nasıl öyle böyle değil, biz de bir evdeyiz ama güvendeyiz yani ev prefabrik gibi. camdan görebildiğim kadar bütün evler yıkılıyor bizim bulunduğumuz ev de dahil. tabi yıkılmayan evlerde var aşşağıya indiğimde gördüm. rüya işte.

herneyse 2005 yılında yaşadığım bir hadiseden beri ben geceleri yalnız yatmaktan korkarım, öyle korkmak değil farklı birşey bu. insandan korkma değil, adamın anasını bellerim hiç şakam olmaz. bi kaç gecedir yalnızım, o yüzden tv odasında yatıp kalkıyorum ve tv sabaha kadar açık oluyor, 5:35 de rüyadan uyandım, hemen tvnin sesini açtım. ama bana konuşan biri lazımdı ve merak ediyodum acaba deprem gerçekten oldu mu? hbu saatte kimseyi arayamazdım. wifi bağlantısını açıp telden sözlüğe girdim. birileri vardır mutlaka diyerek.

(#17648256) karşıma şu başlık çıktı hemen en son entryi yazan kişiye gittim. bu arkadaşımıza mesaj atıp deprem olup olmadığını sordum, rüya gördüğümü biraz tırstığımı söyledim biriyle konuşmam gerektğini söyledim. saolsun jeoloji mühendisiymiş rahatlattı beni.

saat 6 dan 7:30 a kadar rahatça uyumamı sağlayan, anlayışlı bir yazar kardeş. *
(bkz: en ideal boy uzunluğu/#17671192)

arabasının olduğunu vurgulayarak boyu 177 olan bayanlarla tanışmak istediğini belirten yazardır.

edit: eklemeden geçemedim madem 184 boyun var 177 kız sana uzun. o kız en az 5-6 cm topuklu giyer seni geçer. bu tarz detayları da düşün.
#17682279 kangren ? lağam ? okuyunca baya bilgi edindim doğrusu.
bilgi içerikli entryleri ile bugün sözlükte atağa kalkmış yazar. bu minvalde bol bol koştursun efenim sözlükte.
hoş sohbeti olan beşiktaşlı yazar.
Adii gıccık terorist zayyyyiiff tipsssiz kara kuruu hanzooo ayii menyaak belgeselde oynasa dikkat cekmeyecek okyanusa dusse kopek baliklari karaya vuracak yuzune kezzap atsan falso alacak ezani remixlemis olse hocanin arkasindan fatiha okumayacagi sumuklu cahil galiba tuvalette ekmek yemis tanri olsa ateist olacagin antroner olsa futbolu birakacagin bir tiptir.
kendisiyle çılgınlar gibi gezmek istediğim yazar* *