bugün

yer su, gok su.. hirsindan kafayi yeyip, buzdagina toslamis olmasi muhtemel olaydir.
(bkz: melih gökçek in sözlük yazarı olması)
gemi buzdağına çarpmış, melih gökçek su yok demiş...
su olmayan ankara da, bakın gemiyi karadan bile yürütürüm ben demesine yol acacak vakadır.
gerçekleşmesi muhtemel olaylardandır. zira okyanusta su vardır ankara' da su yoktur. küçük bir operasyonla okyanustaki su titanic üzerinden kızılırmak' a oradanda ankara' ya ulaştırılabilir. melih gökcek' in ayaklarınızı leğende yıkayın önerisinden daha mantıklıdır.
(bkz: titanik in çöle cikmasi)
- kaptan su alıyoruz,
- çok şükür dualarım kabul oldu, bırak evladım berekettir.
gemisini batırıp da insanları susuz bırakabilen tek kaptan olur kanımca.
(bkz: suya götürüp susuz getirmek)
allah sonunu benzetsin diyeceğimiz durum.Batarken yolculara talimatları da şöyle olur kanaatindeyim :-fazla ıslanmayın,
-donmamak için birbirinize sarılıp günaha girmeyin,
-suyu israf etmeyin ,bulamayanlar var,
-gelmeseydiniz kardeşim yalvardım mı?
-valla nasıl oldu bilmiyorum, ordan birden bir buzdağı çıktı, ortadan girdi. ben kendi yolumda ilerliyordum.
+tamam abi sakin ol, su getirin, ne bakıyorsunuz lan, dağılın işte, çarpmış adam olmuş bitmiş.
-su demeyin lannn bana nerden geldi nasıl geldi allah allah.
+tamam abi sakin, fazla zarar yok zaten, iki çizik var.
-onca yıllık kaptanım, allah allah, nerden çıktı..bi daha su demeyin bana atlarım alayınıza
susuzluktan gemi gidemez ve buz dağına çarpmazdı.
suyu sevmediği için gemiyi karadan götürme gişiminde bulunurdu.
karada giden gemi icat edilince olusabilecek durumdur.
geminin battığı sırada insanlar suyla cebelleşirken;
bir yandan imdat sesleri ve diğer taraftan i melih gökçek'in sesi "lan sakın işemeyin suya, bu suyu kovalara koyup ankara'ya götüreceğizzzzzz. oraya içme suyu olacak. ben kime diyorum huuu. bak salıverdi ya."
-işte burası büyük okyanus kaptanım.
+tamam, şimdi bu okyanusu gemiye doldurun ankara'ya gidiyoruz. aa bi dakka koca okyanus gemiye nasıl sığar, hay allah..
-ankara'ya gemiyle gidilir yani..
- kaptan batıyoruz!
- bunların hepsi zavallıca iftiralar. bak şu elimde gördüğünüz fotoğraf 1991 yılında parkta içen bir adama ait...
- lan su göbeğine geldi!
- bak ben belgelerle konuşuyorum, boş konuşma!
- kaptan batıyoruz!
- burda içki içip sevişenler varmış...
- batıyoruz kaçalım!
- sus yaver, yaptırdığım ankete göre bir arabanın içinde saklanıyorlarmış!
"titanik mi? gemiciktir o gemicik." *
-kaptan su alıyoruz
+ankara'ya götürün.
geminin dalgalanıp dalgalanıp durulmaması halidir. mavi elması daha bir ayağı iskeledeyken çalardı sayın gökçek. ayrıca geminin değeri sıfırdır, o daha nelerini görmüştür, titanik olsa olsa kayık bilemedin balıkçı teknesidir.
Ankara'da ki geminin kaptanı olmasi daha kuvvetli bir ihtimaldir.