bugün

Aa Eşi burda mı kim tengir abi mi.
(bkz: tits a nick)
Kalbimi kırsa da, donuza eklemiş olsam da sözlükte iyi vakit geçirmesini dilediğim yazar.
östaki borumu kırsa da sözlükte iyi time geçirmesini dilediğin kullanıcı.
Sevdiğim bi abidir ancak hiç sevmediğim halde canımı mücver çektirmiştir
Bi yerim şişerse mesuliyet kendisindedir bu böyle biline.
Şaka değil ciddi olarak belirtmeliyim ki beni üzmüş olsa da, donuza eklemiş olsam da saygılarımı sunduğum yazar. iyi geceler… başka da sözüm yok. küstüm. gıcık...
Çok sevdiğim için affettiğim ve donuzdan çıkardığım yazar. Diliyorum o da beni affeder. Ben görevimi yaptım diliyorum o da bana adımını atar. Saygılar…
yeni nicki ile gelecekmiş.
kesin bilgidir.
Bazı entrylerinde muhaha diye random atıyor ya efsane oluyor. O değilde bir aralar tırında topitop, dondurma neyin şeyler yiyip atardı parmaklarının her boğumunda ayrı löp et olduğu zamanlarda. Ne oldu sattı mı acaba.*
Bu halâ batmadımı?
Prensip sahibi ve müthiş cool, sempatik yazar.
Kırk küsur yaşında olduğu yeni aklına gelmiş hahahyt.
yakıttan tasarruf etmek için audine tüp taktırırsın,
tayyip bir zam koyar, uykuların kaçar...
görsel

geçmiş olsun taytanik.
bana abberline demesi dışında en ufak kırgınlığımın olmadığı yazar. artık bana abber, abberline ve türevi hitapları kullanmamasını rica ediyorum. bu hitapları kullananları donuza ekliyorum ve kendisini değerli bir abim olarak donuza eklemek istemem. teşekkür ederim.
görsel
Yarasın paşam.
Ucuz bile biz 400 e okuturduk.
Arkadaşlar Selam. bölüyorum ama bu jurnalcilik ile ilgili asaf tugay’ın ibret isimli eserine bakmanızı öneririm. Kolay bulunmuyor ama meselenin önde gelen eseridir. Abdülhamid dönemi olmasa da jurnalcilik ile ilgili kamusal alan tartışması için de cengiz kırlı’nın sultan ve kamuoyu isimli eseri zihin açıcıdır.
Kimin bacağını sıkmış travmayda.
Ben bu sözlükte yazan birinin sanki çükü yokmuş ya da dünyada insanlar sporla çoğalıyormuş gibi davranmasına anlam veremiyorum. Çünkü burası uludağ sözlük. Cinsel açlığın olimposu burası.

Ayrıca bizi alman mürebbiyeler yetiştirmedi ama almanlar konusunda biz kendimizi yetiştirdik. Buna rağmen göt konusunu açan olmam. Açılınca bi ince bakarım yalan yok.
tarlabaşılı kurpiyerlerin yetiştirdiği yazardır. öyle alman mürebbiyesi falan bilmeyiz biz emmi halkın adamıyız biz. beni de samatyalı ganyancı abiler yetiştirdi zamanında.
görsel
C5'e o konuda ben de çok kırgınım evet.
--spoiler--

kendisi takip ederek bilgi birikimi yükseltmek istiyordum.

--spoiler--

çok yanlış gelmişsin bremın.
Erecto size kıspet diktirsin o zaman.

Hayda bree.
halen nick değiştirmeyerek geleneği bozdu.
yakışmadı.