bugün

Ah larin aaah.
Annesi beslenmesini vermiş.
yeni nicki titanik filmindeki buğulu cam olmalı.
coin moin takılıyor bu da kesin ama çaktırmıyor.
an itibariyle tit a nick

şampiyonluğunu kutladığım yazar.
selam ve dua ile.
Beni Marmaris'e göndermesini istediğim yazar. Tengir dayı gitti çıpır çıpır yüzüyor. Eee ben nolacağım peki. Ayıb eder.*
gavurlara para kaptırmışlığı olan dev yetenek.
Pandemi nedeniyle sarhoş olamayıp uzun süredir aynı nickle yazan yazar.
Tüplü audiden sonra hala magic box star 1 zamanından kalma uydu ile televizton seyretmeye çalışması ayrı bir skandal.
Tito koca mühendis adamsın. Ayıptır valla.
Cimrilikte edirne hurdacısını geçtin.
Kendi hesabınla utanıyosan Şifreyi vereyim bir hafta takıl diyeceğim de zaten utanmıyosun. Hee bi tek sen kankalarınla goygoy yap, tanım yapmayan idam edilsin istiyosun pardon.

Begenmiyorsan donuza al, ben de senin başlıklarını görmek istemiyorum ama huysuz yaşlı tribi atıp sabah akşam laf sokmuyorum.
Ben de senin sikko nickaltını goygoyunu ve nick başlığını görmek istemiyorum nolcak şimdi ihtiyar heyetini vatsapa taşı hadi.
merakla izliyorum. ehehe.

t: bir yazar.
Kim kızdırdı titoyu sözlüğün içinden geçiyor.
Geçer birazdan haftada bir yer değiştirelim diye anlaştık. ben de gidip erectorla kimsenin gülmediği yaşlı şakaları yapcam şimdi.
Tito bey sakin olun lütfen.

içine nazmişella kaçmüş.

Zevkli. Ihihi.
Olaya bak dünkü sümüklü Nazmiye kalkmış bu sözlüğe yetkili olarak emek vermiş senelerin adamına laf ediyor. Bunların suçu yok her nickine karı kız yazanın götünü kaldıranlarda suç. Eski sözlükte 1 saat yazarlık yapamayacak bu tip kalkmış ahkam kesiyor. Hahahasiktir Tito kırmızı çizgimde herkes haddini bilecek. Evet.
Yalnız şu bir gerçek ki içinde tam bir kezban yuvalanmiş yillarca.

Reis o nasıl kezbuşça kelimeler öyle. Hayret ettim. Yaratıcılık mükemmelimsi.

Kipss kipss.

Sesli güldüm. Yiter. Yarıldım.
modern'de takılırken düştüğümüz yer ders niteliğinde değil mi?..

zaman ve nesil farkı yoruyor insanı dostum.

velhasıl, yorulduk.
kendisini çok sevsem de beşiktaş aşkını abarttığını düşündüğüm ve futbol konusundaki bazı görüşlerinden ötürü kırıldığım yazar.
mesaj kapatma olayına gelince, kendisine yazmadan çok önce mesaj alımını kapatmıştım ama sırf cevap vermek için açıp yeniden kapattım.
bunun dışında kendisini seviyorum. saygılarımı sunar iyi günler dilerim.
Nickinde gizli mesajı anladığım yazar.
Yumurtalı ekmekle daha çok yakısırsınız ama siz bilirsiniz yine de.
Yımırtalı ekmekten vermezseniz valla boğazınızda kalır. Ondan istiyorum. En sevdiğim yımırtalı ekmektir kahvaltıda. Banane. Bir yazara kahvaltı şöleni.
Ofilya adam evli barklı.

Üzgünüm. sad but true.
ofelya mermiye kafa atıyorsun gızım eşi sözlükte olan adama yürünür mü?