bugün

sağda solda kızlar tarafından kesilmek zorunda kalmazsınız.
bazı şeyleri elde edebilmek için sahte davranışlar sergilemek zorunda kalmassınız çünkü elde edemezsiniz.
kafan rahat olur amk.
Biri seni beğenmezse felan diye triplere girmiyorsun kimseleri de kesmiyorsun çünkü tipsizsin böyle boş işlere kafa yormaya ne gerek var. Kafam çok rahat, mutluyum.
Bi faydası vardır diye umutla başlığa tikladım.
yüksek özgüven.
Kendimizi kandırmayalım, yoktur.
Kaybettiklerine bakıyorum da faydası olsa ne yazar ki...
her topal satıcının bir kör alısı vardır demiş atalaramız çok takmayın.
Bir sakalla örtebilirsiniz. (bkz: Artık tipsiz erkek olmak tarihe karışıyor)
Sevgilin daha az kıskanır.

acaba benimle görünüşüm için mi birlikte sorusunu kendine asla sormazsın.

karşı cins aklını bulandırmak için çok çevrende dolaşmayacağı için eşine sadakatsizlik ihtimalin çok düşer.

yüzündeki bir sivilceyi ya da saçlarının beyazlamasını pek de sorun etmezsin.

reddediliğinde bunu pek takmazsın; zira daha önce başına onlarca kez geldiğinden alışmış olursun.

Ayna karşısında geçireceğin zamanı başka aktivitelere ayırabilirsin.
25 yıldır tipsizim hiç bir faydasını görmedim. elimden geldiğince kendime bakmaya çalışıyorum ama olmayınca olmuyor. allah vergisi yapçak bişi yok.

yukarda sakal bırakın diyen arkadaşada bir cevabım var. işi gereği hergün traş olmak zorunda olan insanlar var herkes sakal bırakamıyor maalesef.
kabul edilebilir en iyi faydası; asla insanlar için kendinden ödün vermene gerek yoktur. bunun için zorlamanın da bir anlamı olmayacağını bilir karşı taraf ve tabii kendin için bir sürü boş vakit, bir kitap bitirebilir insan, kafanda belki bir sorunu daha çözebilirsin...
Arkadaslar kendinizi kandirmanizi anliyorum ama hiç bir faydasi yoktur..
En azından birinin sizi neden sevdiğini anlarsınız gerçeklerin aynasıdır.
maddiyat ve zaman bakımından kârlı çıkarsınız.
en şık halinle en paspal halinin çok farkı olmadığı için özensiz davranma hakkın oluyor.

mesela ben arada delik çorapla dışarı çıkıyorum. "kimse bakmıyor yiaaa" diyebilmek oldukça değerli.
Kalabalığa dalmadan önce beni farkedip sanki kurtarıcı yada peygamber geliyormuşçasına yolu açıyorlar.
insanların arasında çok rahat hareket etmek.
Çünkü, Dikkat çekmezsiniz. Farkedilmezsiniz.
Yokmuşsunuz gibi. Bir hayalet gibi...