bugün

karanlık tabikide.
gömlek;

görsel

saat;

görsel
Kaliteli kıyafetlerdir elbette.

Hem çul hem tip zayıfsa kızlar o erkeğe bakmaz.
şık giyim ve kabarık cüzdan dır.
(bkz: takım elbise)

Tipsiz demeyelim de, sizin yakışıklı anlayışınızın dışında kalan heerr erkeği, istisnasız, yakışıklı yapar gözünüzde.

Benimle hemfikir olmayan yoktur bence. Olmamalı. Olmasın.

Düğün filan olsa da takım elbiseli delikanlılar görsek.

Not:Hayır sapık değilim...

Gerçi bu detay da değil ama olsn.
nakit ve kredi kartı. kuzgunu zümrüdü anka yapar.
Yok öyle bir şey. Tipsizseniz tipsizsinizdir. Ha öz güveniniz olsun ama çok şey beklemeyin saatmiş, gömlekmiş falan.
Dış görünüşle düşünüldüğü kadar alakalı olmayan detaylardır. Elbette hiçbir önemi yoktur diyecek kadar sığ değilim ama inanın biraz özgüven, biraz konuşma yetisi karşı cinsin dikkatini çekmek için yeterlidir. Yakışıklılık yalnızca görünüşte değil davranışlarda da aranabilecek bir kavramdır.
çooook parası.
Zeki olması.
Zeki erkeği şoplu görüyorum, beyin onu efektli mefektli algılamaya başlıyor, muazzam olay.
giyimi, saç modeli, davranışları.
ağzının kenarından sarkan kürdan.
para para para.

ali ağaoğlunun bile prim yaptığı bir ülkedeyiz beyler. para lazım.
Devasa gözlük uzun şekilli saç ve sakal dövme. Düz adam sami olarak gözlemlediklerim bunlardır.

çemçuk ağızlı, pörtlek gözlü, yamuk yüz hatlarına sahip olup üstteki detayları iyi uygulayan erkekleri yakışıklı sanan bir sürü kız gördüm.
güzel giyim, kirli sakal, güzel şekilli bir saç, güneş gözlüğü.
Paradır.
bazen hiç mümkün olmayandır.

görsel
Giyim, el temizliği, saç vee en önemlisi parfüm. Kesinlikle parfüm.
onu boşver de, çirkin kadını güzel göstermek için oluşturulmuş olan endüstri, çirkin erkeği güzel göstermek için niye oluşturulmamış acaba?...
öyle bişey yok, olsa 40 yılda ben bulurdum. hayatını tipsizlikle mücadeleye adamış biri olarak güvenin bana beyler.
en mantıklı yol, kabullenmek, tipsiz olduğunun bilincinde olarak yola devam etmek. bu konuda seminerlerimiz için kayıtlar alınmaya başladı.
-"evet 0fu0 arkadaşımıza hoşgeldin diyelim"
+"merhaba, ben fu, tipsizim"
(alkış alkış alkış)

kabullenmek iyidir.
(bkz: kese kağıdı)
zeka tabikide bide yakışırsa sakal.
kariyer, para bunlar en güzel gösterenlerdir. bunlardan mahrumsan six pack, adonis, latussimus dorsi, musculus deltoid kasıdır. ♞
kezbana bakmaması.
kültür, ses tonu, iyi bir kariyer, giyim kuşamı ve en önemlisi karakteri. tipin pekde bir önemi yok aslında.