bugün

görsel
(bkz: Kar maskesi)
gurur, cesaret ve cool olmaktır. yani;

görsel
soruya bakar mısın, tabiki banknot. tl, dolar, euro, sterlin, dinar hiç farketmez. hepsi yakışır şüpheniz olmasın.
Hareketleri ve sempatikliği.
sakal efenim, bir de güzel giyim olabilir.

ama tipsiz insan yoktur. kalbi tipsiz olmasın.

hahah.
abi klişe para ve araba muhabbetine artık girmeyin. giren olursa da allah aşkına yarın istatistiklerde görmeyelim. 10 yıldır aynı geyiği teneffüs ediyoruz.

neyse ben düşüncelerime geçiyorum. lan böyle olunca 23 nisan kürsüsündeki çocuk gibi oldum.

bebeğim bence zeka. çok ciddi söylüyorum sırf keskin zekaya hasta olan çok kadın tanıdım. oha böyle söyleyince havalı oldu lan. çok kadın tanıdım derken çok sevişiyorum anlamında değil. bir buçuktan iki sevgilim oldu 30 yaşına kadar. ama etrafımda zekasevici kadına çok rastladım. tipe mipe değil aga, eleman bi laf söylüyor ışıl ışıl ışıldıyor ortamda amk! zeki yani belli. geyik bi yana zeka önemli. öyle kitaplardan ezberlenen şiirlerle, piç ayağına yatmakla, keman kursuna gitmekle olmuyor. çünkü adamın doğal hali hayranlık uyandırıyor.

edit: imla, noktalama, dil bilgisi, grammer, vocabulary ve tabi ki fil in dı bilenks değerli kardeşlerim.
kar maskesi.
görsel
iletişim becerisi. bir insanla konuşabilmek onu çok çekici kılabiliyor. benim için öyle en azından.
Zekice konuşması, bakımlı ve düzgün dişler ve düzgün bir telaffuz.
Akışkan, kendini cok iyi anlatan bir dil, engin düşüncelere sahip, öğrenince ufku iki katına çıkaran kıvrak bir zeka, ağır başlı, saygılı biri olmasının yanında biraz uçuk olması tüm yakışıklılık terimini görmezden getirir.
Giyim, az konuşmak, dikkat çekmek için saçmalamamak, doğal olmak, yerinde konuşup yerinde susmak, kendini ağırdan satmak, boş kovalamamak yeterli.
güzel kalbi,kibarlığı,zekası olabilir.
iman.

az namaz kılın da yüzünüz nurlansın mübarekler.