bugün

kafa açıyor, pardon kafa yapıyor. bir kere tiner çekmek zorunda kaldım gerçekten hareketlerimle beynim arasında bir fark olduğunu gördüm.

tiner çekmemin nedeni de çalıştığım işti, çekmeceli dolap boyuyordum kafamı tam içine soktum, hava orada kapalı olunca tiner beynime vurdu. tamamen iş kazası.
Baş ağrısına sebep olur.
hiçbir kötü olaya kafayı takmazlar. mesela bir tinercinin tuttuğu takım bir maçta afedersiniz 8 gol yese umrunda bile olmaz. hatta 8 gol yemediklerini de iddia edebilir.

http://www.youtube.com/watch?v=p-VjPhWHj7Q
Adamı Beşiktaşlı yapar.
Sonra 10 senede bir şampiyonduk yaşayıp "efendi Beşiktaş bey diyeceksiniz xd" diye ortada gezersiniz. içmeyin, içirmeyin.
Bjk taraftarını görmek yeterli zararları için.

Cidden bu tayfayı çek kamu spotu diye yayınla tv de. Adam rakibiyle berabere kalarak rakibiyle arasındaki puan farkını arttırdığını iddia ediyor. Bunu diyen adamlar aldıkları maddenin etkisiyle beraberliği çılgınca meşaleler eşliğinde kutluyor futbolcudan üçlü çektirmesi isteniyor.
Adama olmayan şampiyonluğu kutlatır aman diyeyim dikkat edin.
görsel
görsel
görsel

(bkz: sözlüğün gifli erotik bir forum sitesine dönmesi)
Tinerin kolay bulunması ve haz verici olması sebebi ile tercih edildiğini görebiliyoruz. Tiner kullanımına bağlı olarak kişide duyu ve bilinç kayıpları meydana gelebilmektedir. Bu durum aşırı sarhoş olan bir kişide görülen davranış bozukluklarının görülmesine neden olabiliyor. hatta bu kişilerin tiner alacak parayı bulamadıklarında suç işlemeye yöneldiklerini de görebiliyoruz.

Tinerin zararları dediğimiz zaman bunlar dışında merkezi sinir sisteminde meydana getirdiği sorunları da görebiliyoruz. özellikle akciğer spazmına neden olan tiner kullanımının aşırı dozda olması durumunda tinerin akciğerdeki oksijen ile yer değiştirip kişinin boğularak ölmesine de neden olabilmektedir. Bu sebeplere bağlı olarak tinere maruz kalma ve tiner kullanımı konusunda daha dikkatli olunması gerekir.

edit: beşiktaşlı kardeşim sen niye üstüne alındın ki.
eski tinercilerin açıkladığı zararlardır. helal dostum yaşadıkların çok ağırmış tecrübelerini paylaştığın için sağol açık ve net.
(bkz: #38482655) anlatıldığı üzere çoktur. çevremizde bu maddeyi kullananlara yardımcı olmaya çalışalım.
sizi beşiktaşlı olmaya sürükler.
elleri poşete çevirir.