bugün

türkiye'ye erkek olarak yaşayanlara has bi durum sanırım. karşılıklı diyalog kurmaktan bahsetmiyorum, sırf profiller arasında biraz dolanmak yetiyor. akıl veren mi dersin, adamlık öğreten mi, siktir çeken mi...

"seks arayan şerefsizler sola"- bacım kim ne yapsın senin seksini, hayır daha şu cümleyi kuran bi tane eli yüzü düzgün kız görmedim, nerde balina var sanıyor ki cümle alem seksinin peşinde.

"anladık he he, hepiniz çok zenginsiniz, hepiniz lüks yerlerde yaşıyorsunuz"- hayır da bu sana neden battı? tamam fakiriz desek huzura mı ericen.

"her fotoğrafında alkol şişesi öpen gevşekler uzak dursun"- alkol şişesini mi öpmek? bu nasıl bir tabirdir aman yarabbim.

"maksat sohbet, muhabbet"- tücrebelerim gösteriyor ki tinder'da kalçalarında bongo çalabileceğiniz tek kitle bio'sunda bu iddiayla öne çıkan kitle. nerde de acaip marjinalim, deli skişirim kızı var onla çay içip evlerinize dağılırsınız.

"amacı dahilinde kullanmıyorum"- evet, senle birlikte bir milyon başka kız daha aynı şeyi yazdığı gün bi amacı falan kalmamıştı zaten uygulamanın. evleniyor millet patır patır kırdımın yerinden.

"herşeyden önce adam olun adammm"- peki.

"boyu 1.80'den kısa olanlar sola. kısa erkek sevmiyorum"- kendisi 1,56...

bu neyin agresyonu amına koyyim ha, tribiniz postanız kime ablalarım. siz niye böylesiniz lan. püff.