bugün

timsah taklidi yaparak timsahın ısırıklarından kurtulmaya çalışıyorlardı aslında. gayet mantıklı.
(bkz: sazan yürüyüşü)
(bkz: masturbasyon)
tarihte unutulmazlar arasında kendine güzel bir yer ayıran fenerbahçelilerdir. bir şampiyonluk kaçarken ancak bu kadar trajikomik bir sahne olabilirdi. tebrik ediyoruz.
ileride Hepimiz timsahız, hepimiz şampiyonuz ayağına yatacak taraftarlardır.
Bambaşkaymışsınız. *
http://www.bobiler.org/monte.asp?m=172573
akabinde dünyada nadiren birilerinin başına gelebilecek bi göt olma durumu yaşamışlardır.
bugün stadyumda bir pankartta yer aldılar.

görsel
bu sene de kartal gibi uçmaya çalışmalarını, havalanıp iki dakika sonra yere çakılmalarını dilediğim takım.
türkiye'nin en büyük takımının taraftarıdırlar. o timsahların takımına en çok koyan takımın taraftarıdırlar.
bursaspor'un son 40 yılda fenerbahçe'yi istanbul'da sadece iki kere yenebildiğini biliyor musunuz?
yapılan araştırmalar en çok bacaklarının arasına giren kafadan (arkadakinin kafası) zevk aldıklarını göstermektedir.
29 ekim 2010 bursaspor fenerbahçe maçı sonrası beraberliğe sevinen fb lilerin sevinç gösterisindeki son faaliyetleridir.
ikinciliğe sevinince bu da normal gözüktü gözümüze ntv spor dan rıdvan hocaya bağlandık.
(bkz: çakma lacoste)
sonucta adamlar ikinci olmuslardır. sevinecek bir şeyleri yine de vardır. en yakın rakipleri gs ve bjk 10 kusur puanla geride kalarak daha mı iyidirler ?

ayrıca şampiyon olduğunu sanan timsah yuruyusu yapam fb lilere mi güleyim. Bursa şampiyon oldu diye Bursanın çaktığı diger takımın taraftarlarına mı güleyim şaşırdım.

Ülkedeki futbol anlayısını özetleyen olay.
ülkedeki futbol anlayışını özetleyen olay mış!

fenerbahçe seyircisinin futbol anlayışı ile türk taraftarının futbol anlayışını ayırmak lazım bir kere.

özetlese özetlese fenerbahçe taraftarının futbol anlayışını özetler. sen yanlış anonsa kan tümsah yürüyüşü yap, futbolcuları omuzlara al, gerçek anlaşılınca da sırtındaki topçuyu yere at.

neymiş ikinciliğe seviniyorlarmış. erbakan hocadan gelsin;

(bkz: hadi ordan)
bursaspor fenerbahçe maçında dev bir pankartta kendilerini görmüş " anne bak televizyona çıktım ben " diyen fenerbahçelilerdir.
(bkz: yanlış anons)
(bkz: nah çıktı)
(bkz: ikinciliğe seviniyorlar)
(bkz: son gülen iyi güler)
aldığı 1 puandan sonra üçlü çektiren gruptan daha asaletli topluluktur.
(bkz: onların tek suçu inanmaktı)
(bkz: aa bu benim lan)

edit: şaka lan şaka. sahaya indim ama timsah yürüyüşüne katılmadım.
yanlış anons ile kendilerini tatmin etmek amaclı yapılmış geçici süreli bilinç kaybi.
http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/31411/
edit akbayram: amma da çok fenerli varmış arkadaş! e komik bu ama.)
fenerbahçeye karşı yürütülen karalama kampanyasına destek amaçlı yeniden hortlatılmaya çalışılan başlık.
geçiniz efendim. sıradaki!!
gerekirse gider bu yıl da kolbastı oynarız. bizim umudumuz var sizin neyiniz var? kim daha az puan farkı yiyecek aceba fenerden diye hesap yapmaya başlamışsınızdır artık.