bugün

son darbe bükücü abladır.
Kadının resmen bahtsız Bedeviymis yani
Kırk yılda bir haber sundu

Ondada olmayacak iş oldu darbecier TRT binasını işgal etti canlı yayını ele geçirdi..

Not:o günden sonra kadını ben görmedim..
15 temmuz 2016da darbe bildirisini okuyan trt spikeri .

o an yaşadığı korkudan dolayı kalbinde tümör oluşmuş. beyninde pıhtı atmış.
tedavi olmuş, sanırım ekranlara dönecekmiş.
Yüzyılın spikeri olabilecekken kişisel gelişim sertifikası veren abla.

Böyle düşüş yok.
görüldü bile yapmamış nesini ifşa edecek?

15 temmuz gecesi oldukça korkmuş olan ama cesaretinden taviz vermeyen spiker. şu sıralar ekranda görünmüyor sebebini bilmiyorum.
görsel

Hikayesine şöyle bir mesaj attım, ifşa etmedi tabi beni sağolsun. Ya sevimli kadın kedi gibi ya.
O gece sonrası ekranlarda gözükmemesi insanın aklına türlü türlü şeyler getirmektedir. Bıraktıysa neden bıraktı kovulduysa neden kovuldu bilmiyoruz.
Tedx de kekemelik ile ilgili bir şeyler anlatmış. Ben de kekemeyim, anlattığını mı dinleyeyim?
Ses tonu 15 Temmuz u anlatıyor, onu mu dinleyeyim bilemiyorum.
Darbe bildirisini okuduğu için işinden olan kadın. Yada ben öyle zannediyorum. O günden sonra gören olmadı. Halbuki o gece en zor iş ona verildi. Verilen metni okuyamasaydı belkide öldürülecekti.
aşkın adı.
TRT 1 de darbe gecesi zorla muhtıra yı okutturdukları sırada çok endişeliydi. Halk basınca stüdyoyu rahat nefes aldı ve o günden sonra görmedim hiçbir haber stüdyosunda.
şarap gibi kadın.
Kesin evlilik teklifleri yağıyordur
Scarlett Johansson'a benziyor, yerli scarlett mi desek.
Şarap tadında kadın.
(bkz: hijyen karaş)
Trojan virüsü gibi adı var, bana onu hatırlatıyor.
Hoplatmalık!
(bkz: and the oscar goes to)
4 yaşında gordüğu bir kabus sonucu psikolojik travma benzeri bir sey gecirmis ve bunun sonucunda konusma yetisini o donemde kaybetmistir. Daha sonra tedavi ve kendi deyimiyle istegiyle konusma yetenegini kazanmis ve spiker olmustur.
ne manifestoydu ama o gece okuduğu bee. kusursuz ve muhteşemdi. militarist kişiliğim zevkten dört kenar köşe olmuştu. seni unutmayacağim değerli kadin, okuduklarin senin düsüncelerin degildi biliyorum ama anlatimin mükemmeldi. yaşattigin kisa süreli coşkudan dolayi teşekkür ederim.
Lolita88 tijenin feyki heralde.

Darbe spikeri.
Ne darbeden önce ne de darbeden sonra ekranlarda görülmeyen sadece darbeye özel mi yayın yapıyor diye düşündüren sunucu.
15 temmuz olayından sonra bazı erkek kesimler tarafından değeri iyice artan trt'nin kadın sunucusu.*
darbe girisiminden sonra bir daha hic görmedim televizyonda falan. gayet basarılı ve özellikle ses tonu cok etkileyici bir sunucu.