bugün

istanbul, izmir, Bodrum, Dalaman, Antalya ve Ankara haricinde gerçekleşmiştir.
kaynak unutmuşum ya la; http://www.radikal.com.tr...1120889&CategoryID=77
(bkz: 10 yıldır kimsenin yaşam tarzına müdahale etmedik)
akp döneminde gerçekleşmiştir malesef.
otobüslerde içki servisi yok birşey olmuyor. uçaklarda da olmayınca birşey olmaz.
chp muhalefeti döneminde gerçekleşmiştir. *
uçaklarda içki servisi var birşey olmuyor. otobüslerde de olunca birşey olmaz.
(#18615458) mal beyanı.
(bkz: 10 adımda şeriat)
Türk insanının ağzıyla içmediği gerçeğinin hava yolu şirketine uygulanmış halidir.
muhteşem yüzyılın kaldırılması, yeni kıyafetler, içkinin kaldırılması derken; yakında haremlik/selamlık şeklinde uçakların bölüneceğini öngörebiliriz.
niye şaşırsınız ki ? bunlar daha başlangıç. ha, kabin ekibinin işi hafifledi. orası süper oldu.
sonraki adımı olarak ''ben baayan yanı istiyorum'' olması muhtemel uygulamadır.
kimsenin özel hayatına karışamazsın. ister içer ister içmez. o kişinin kendi bileceği iştir. burası özgür bir ülke. buna kimsenin mani olmasına hakkı yok.
geçenlerde bir ülkede uçakta sarhoş olup milleti rahatsız eden bir adamı kelepçeyle götürmüşlerdi. içki olmadığı zaman fena şeyler olmaz. ama içki olduğu zaman fena şeyler olabilir.

devletin kötü alışkanlıkları yavaş yavaş ortadan kaldırmasıdır.
acilen borsadan hissesi alınması gereken şirketin son icraatıdır.
zira içinde bilimum OH kökleri ile bezenmiş sıvılar business class'a beleş servis edilmektedir
demek ki masraftan kurtulunacaktır.
gereksiz bir uygulamadır. konunun türk halkının içki içemediği ile alakalı bir durum değil hayata müdahaledir. ayrıca ingilizler içince kıçını otobüs camına dayayıp millete gösteriyor, onlar niye kaldırmıyor? işi hemen türk olayına bağlamayın. ayrıca z33'lük birayı 10 liraya satıyorlar, onu alan adam zaten kafa güzel binmiştir.
akıllara iran da yaşananları getirmiştir.
(bkz: uçakların ezan saatine göre uçması)
bunu içmeden uçamıyorum geyiğini yıkmak amaçlı yapılmış harekettir, art niyet aramamak lazımdır.

yerseniz.
akıllara "aferin iyi yapmışlar" ı getirmiştir.

Lan uçarken zaten göt üçbuçuk. Uçak bir düşse, ölsen; mundar gidecen. yere in, al duty free den bir şişe jb, zıkkımlan zıkkımlanabildiğin kadar.
dindar nesillerin yetişmesi için atılan bi adım dahadır.

sırada içki yasağı öğretmen evlerinde olacaktır.
yanlış bir uygulamadır. 'Al dışarda zıkkımlan, içmesen ne olacak' diyenlere sesleniyorum. Canım sizin mi ciğerinize gidiyo içtiklerimiz. Batan ne anlamadım. Uçaklarda zaten rakı sofrası kurmuyoruz. Uzanıp bira fıstık da yapmıyoruz. Yolculuk boyunca hafif hafif şarap içilir genelde. O kadar yolculuk yapmama rağmen iç hatta istekte bulunmadım ama içenide saygıyla karşıladım.
ulan ben içkiyle-içkiciyle aynı ortamda bulunmamak için arkadaş dediğim züppeleri terketmişken üç beş sap ayyaşın iki saatlik zevki için mi katlanacam buna? hööst ulan! atarım aşşaa valla hee.
içilse de içilmese de bir problem oluşturmayacağı abasit bir konudur. oynanan yap boz un ufak bir parçasıdır, çok ufak bir parçası.
1 saat te içki içmeyi ver, zındığa bak ya, kendine dert edindiği mevzuya bak ya,
lan oğlum bu mudur senin sorunun?
hükümetten nefret ediyorsan gene et, ama bunu karaktersizce, "aha aha bak ne yapıyorlar, içkiyi yasaklıyorlar" diye yapma,
bu hükümetten önce bu vatandaş uçağa mı bine biliyordu?
Yolculuğun 1-2 saat süreceği önyargısına sahip yazarları keyiflendiren durumdur.
uçak dan indikden sonra git nerede istiyorsan orada zıkkımlan denilerek, allahın izni ile bu günleri de gördük diyerek tüm müslüman kardeşlerimiz tarafından desteklenmesi gereken bi karardır.

ayrıca, kadın yolculara hosteslerin, erkek yolculara da hostların servis yapması perde ile kadın ve erkek yolcuların da ayrılması gerektiğini düşündüğüm durumdur.

efenim zaten uçaklarda koltuk araları çok dar, koridor desen 30cm servis sırasında hostesin kıçı,başı dirseğime çarpıyor, abdestimizi bozuyor, tahrik ediyor...

uçaklarımızda tekbir sesleri duyacağımız günlerin şerefine...