bugün

alman elektrik süpürge markası. Kedi köpek tüyü, akar ve maytları yok etmek için özel modelleri var. Aqua + teknolojisi ile evlerde %99,99 toz filtrasyonu garantiliyor.
Annemin yıllardır vazgeçemediği elektrik süpürge markası. Astım hastası olan kardeşim evde en ufak bir toz kalktığında bile krize girdiği için annem temizlik yapamıyordu desem yeridir. Sonra araştırıp bulduk Thomas aldık kendisine. Tozları yok ettiği gibi ilginç bir şekilde odanın havasını da temizliyor. Astım hastası olan kişilerin rahatlıkla tercih edebileceği bir marka.
Benim gibi çok titiz olan ve evde %100 hijyen arayanlar için tercih edilebilecek alman süpürge markası. Evde iki tane kedimiz olduğu için Cat & Dog modelini kullanıyorum çünkü evin hiçbir yerinde tüy falan kalmıyor. Bizim eve gelen herkes dakika başı temizlik yaptığımı düşünüyor bu yüzden. (bkz: evde kedi beslemenin yaşattığı zorluklar)
hakkında sözlükte seri şekilde güzelleme yapılan, daha önce adını hiç duymadığım elektrikli zımbırtı. türkiye'de bunu kullanan 4 kişinin 4'ü de burada yazıyor sanırım...
Daha iyisi icin;

(bkz: Dyson)
Hijyen sevenlere tavsiyemdir, özellikle sulu olan modeller.
"benim adım thomas, bana komaz" sloganıyla ortaya çıkmış üründür. veya değildir ben uyduruyorumdur...
"Akşam geldiğinde günün yorgunluğunu size hissettirmemeye çalışan, daima güler yüzlü gördüğümüz bu özel insanlar için yılın bir gününde yani Babalar Günü'nde siz nasıl küçük jestler yapacaksınız?"

Bunca yıldır babama tek jest yapmışlığım yok diyebilirim. Ama bu sefer yapacağım. Hem de Babalar Günü'nü beklemeden. Ne yapacaksın derseniz, orası bana kalsın ki yarışmaya katılayım. * Hediyesi Simport Ev Aletleri'nde kullanmak üzere 250TL hediye çekiymiş. (bkz: BabamBunaDeğer)
250TL hediye çeki kazanabileceğiniz bir Babalar Günü yarışması düzenleyen alman süpürge markası. Yarışmaya katılmak ise çok basit, gönderinin altına babanız için yapacağınız küçük jestleri yazıyorsunuz. Jüri en duygusal olanı seçecekmiş.

(bkz: BabamBunaDeğer)