bugün

kaçmasıyla birlikte ramsey'i öldürecekti tahminin içine etmiş gibi bir şey oldu ama daha öncede kaçmıştı bakalım nolucek. ramsey yakalarsa bu sefer ikisini üst üste koyar öhömm.
oyun kahramanı gibi bir isim. başlığa ondan girdim tanıdık geliyor diye ama dizi karakteriymiş.
salaktır efendim kendileri iktidar uğruna yaşadığı büyüğü yere ihanet etmiştir. sonra çüksüz dolaştırırlar adamı işte ilahi adalet. neyse ki veletlere dokunmadı. ayrıca kız kardeşi kendisinden daha erkektir.
yaptığı orospuçocukluğunu ramsey tarafından çok ağır ödetilen hatta acıma durumu oluşturan got karakteri.
itin götüne sokulup sokulup çıkarılan karakterdir.
görüldüğü kadarıyla george martin amcanın hayat hikayesi ve macerasındaki sakat gelişmeler üzerinden seyirciye ve okura üzerinde en çok kafa yordurmak ve vicdan muhasebesi yaptırmak istediği karakterlerden biri.
7. sezonda ortalığı sikip atacak karakter.

Demedi deme ibrahim.
Ne olursa olsun çok uzuldum bu adama.Yapmayacaktın be Theon.
--spoiler--
romandaki roose bunu ramsay'in elinden -çıkar için de olsa- bir süreliğine aldığı ve kendisinin işkence görmeden ama o çökmüşlük ve vicdan azabıyla bir hayalet misali winterfell'de dolanıp durduğu, arada da roose'un , barbrey dustin'in falan haline acırcasına buna açılıp geçmişlerini anlattıkları kısımlara dizide yer verilmemesi dizinin kayıplarından biri olmuş.
--spoiler--

theon'un kişilik gidişatındaki en dikkat çekici dönemlerinden biriydi (nitekim dizide şu andaki halleri de hala o psikolojiden çıkamadığını gösteriyor).
dizinin gelmiş geçmiş en büyük malı benim gözümde. bir insan en fazla bu kadar aptal, ezik, gerzek, mal oğlu mal olabilir. yani theona hangi gözle baktığımı tarif edemem. her gördüğümde mal valla geri zekalı bu çocuk falan diyorum.
acınası oyuncu.
Not Theon, reek.
Acınmaması gereken kuzeyin hep hatırlayacağı şerefsizdir.
--spoiler--
--spoiler--

at kafası entryi okuduktan sonra nabıyım spoilerı. böyle yazacaksın böylee.

--spoiler--
--spoiler--
senin ben gecmisini sikeyim.

soyleyeceklerim bu kadar hakim bey.

edit:dogrusu ben de daha sonradan finale dogru eurounun icinden gececekmis gibi hissediyorum ama bakalim.
bu yavşak dediğiniz adam neler yapacak neler. çok bariz şekilde amcasını sikertecek ve kaltak ablasını kurtaracaktır.
--spoiler--
s07e02 sonrasında, o bölümdeki savaş esnasındaki gemiden atlayarak tüyme sahnesi(nin caps'i) sosyal medyada paylaşım ve ayar rekoru kırmış olan game of thrones karakteri.
--spoiler--
bu tarzda yapımlarda ve filmlerdeki klişeden sapılmaz ise azor ahai olarak karşımıza çıkması muhtemel game of thrones karakteridir. şimdi gider bir yerlerde bir süre düşünür sünepeliğinden dolayı dellenir sonra içerisindeki berserk ortaya çıkar gelir günü kurtarır..
tam bir alpha erkegi.
sansa'yı kendi isteği dışında zorla dillemek zorunda kalmıştır.
Remzinin hadım ettiği greyjoy.
(bkz: Theon the cockless)

kemik gibi olmuş adamın pelvis'i, iyi dirayet gösterdi helal olsun.
theon amcası euron'a suikast düzenleyecek. at fava bekle.
Ezik. Sonradan aklı başına gelse kaç yazar. Her seferinde birilerini yarı yolda bırakıyor.

Gerçekten kayıkla yara yı kurtarmaya gittiği kavga ettiği sahnede hiçbirşeyden etkilenmedim izlerken. Millet orda akgezenle bilmemneyle uğraşıyor. Bu da küçük kahramanlık peşinde.
Hakkı rahmetine kavuşmuş demir doğumlu Piç.
güncel Önemli Başlıklar