bugün

Yanılmıyorsam galatasaray lı bir yazar kardeşimiz.

Yanılıyorsam da tez vakitte cimbomlu olsun.
sohbeti hoş, iyi bir yazardır. sevilir.
Dünkü kavgadan sonra vasiyeti üzerine cenazesi yarın öğle namazını müteakiben "meriç camii"nden kalkacaktır. Kendisine allah' tan rahmet diliyor kurtulan yakınlarını da kutluyorum.
ne yazsa 50 beğeni alıyor bana nick altı girmiş rekor beğeni almış.

zall bile bu kadar beğeni almıyor.

haha.
Can yoldaş.

Kız ağlama duvarına dönmüş nik6n.

Dewamkê.
dün beni rica ile ufaktan tehdit eden yazar.
kendisine olan sempatim tuzla buz olmuştur. allah yolunu açık etsin.
kim nedir ne değildir görmüş olduk.
Başörtülü kadin enrtysinde tahrik vardır illa ki diyen yazar. Kendisi de kadınmış hayret. Demek ki uslu durup kimseyi tahrik etmemek mi lazım bilemedim. Yakışmadı.
Türkçülere karşı ama olsun o da sevdiğimiz bir yazar. rap müziğe de karşı ise takdir ederim. rap müzik yasaklanmalıdır. rock forever.
hastalık derecesinde metal müzik dinlemesi muhtemel olan yazar. solcu olması dışında klas adamdır. kendisine selam olsun.
görsel
Üst sözlük yazarı iyi yakalamışsın kardeşim onu görmemiştim.Herkes görsün ki Atatürkçü filan sananlar var bu kişiyi.
iyi uyutuyor milleti.
kendi hâlinde sosyalistlik oynayan adamı Kürtçü yapmışlar yine. bu sözlüğe demokrat ve vatanperver yazarlar fazla gerçekten. illa faşistlik yapacaklar birilerine.
sosyalistligini faşistligini bilemeyeceğim o kadar okumam etmem ancak beğenilerinde anormallik olduğunu okuma yazmayı yeni söken kuzenim de anlar. bunlara ithafen girdiğim (bkz: #44758022) entrysi mevcuttur.
her fırsatta atatürk diyen kişi, atatürkçü falan değilim diyor. o zaman diğer insanlar da senin Atatürk'ü prim için kullandığını iddia edebilir.
Söylediğinin her kelimesinin altına imza atıyorum.

Ulan PKK diye bir şey olmasa mhp kapanır gider, terör arttıkça mest oluyorsunuz oyumuz artacak diye…

Bu insanları da bu devlete MHP kafası düşman etmedi mi zaten!
Öz be öz Türk, atatürkçü halimle bende PKK'lı damgası yemeye korkuyorum Ama söylemeden edemeyeceğim.
Yukarıda arkadaş doğru demiş, dünyanın hiçbir yerinde teröristler parti kurup meclise giremezler. Ama bizde durum farklı. Bizde zaten girmişler. Şimdi onları zorla çıkartmak durduk yere onları kahraman yapıp, yeni bir isimle kuracakları partiye daha çok oy, daha çok destek almalarına sebep olur.
Bu adamların kökünü kurutmanın yolu meclisten atmak, parti kapatmak değil, halkın desteğini kestirecek adımlar atmaktır.
Metalci ablayı dövüyorlar darknes iyidir iyi eskiden tanırım buralarda takılırdı yine gelmiş.
Hdp gibi ülkeyle hiçbir alakası olmayan, bölücü terör örgütü destekçisi partilerin her demokratik ülkede kapatılacağını anlamamış biri. Boşuna demokrasi güzellemesi yapıyor. Artık kimse yemiyor bunları.
Yazdıklarının hiçbir ehemmiyeti yok.
Haklıdır.

Ne olduuuu faşo. Zoruna mi getti ?.
(bkz: beyler susun deli konuşacak konuş deli)
Hakkında yazilan linç dolu boş beleş şeyleri beğenenlere sesleniyorum.

Yarın öbür gün sizde gereksiz yere günah keçisi ilan edilince aynısını size de yapacaklar. Linç dolu ifadeleri beğenenleri gördükçe morali bozulan siz olacaksınız. Zira herkesin size düşman olduğunu düşüneceksiniz.

O yüzden Siz siz olun yazilan boş beleş şeyleri artılamayın.

Ota b☆ka artı atan ve de linç eden gereksiz vasat güruh. Midemi bulandırıyorsunuz mk tayfası.
the rise of darkness turuncu çizgimizdir.
iyi adamdır. kıymetini biliniz. yarın sözlüğü terk ederse sözlükte kalite düşer.
türkiye cumhuriyetinin resmi dili türkçedir.

ikinci anadil diye zırvalayacak kadar aptal etmesin allah kimseyi.

herkes kendi anadilini konuşmakta özgürdür...

türkiye cumhuriyeti devletinin genetiğiyle oynatmayız. aksi yönde en ufak bir söylemde bulunacak olan kişi ve kişilerle de hesaplaşırız...

ne demek ikinci dil? olmaz öyle şey...
“hdp kapanmasin, hdp’ye oy verenlere kimse bir sey demesin ama hdp’li degilim dersem kimse bir sey demez; provakasyonlari, baris atay’i destekleyeyim nasil olsa ozgurluk falan deyince susuyorlar ne olacak” yazari.

ed: ayrica bu kadar yeren varken kim artiliyor bunu boyle? bence 5272 tane fake hesabi var, zaten hayati sozluk arkadasin cok belli.

ed2: cimbizlayip bana laf atmis, saka gibi. arkadasim ben buraya haftada 5 entry giriyorum max, bir de fake hesapla mi ugrasacagim? azalt su ickiyi, ayik gez azicik.