bugün

mesajlaşma stili yüzünden,türkçeyi sonradan öğrenmiş bir japon olduğunu düşündüğüm yazar*
adımın altına ilk enrty girmiş yazar.*
abi dediğim kardeşim saydığım yüce insan hatta adaşım
nicki nickime benzeyen, zall'dan sonra tarafıma ilk özel mesajı gönderen, cana yakın bulduğum, entrylerini takip ettiğim, takdir edilesi yazar.
denizi, kızları, güneşi bırakıp sözlüğe vakit ayırmaya karar veren yazar.
(bkz: the tick) *
açtığı gizemli yazara ozel mesaj atmak başlığıyla dikkatimi çeken yazar.
''gizemli yazara gizemini kaybettirecem olum siz görürsünüz''düşüncesinde olası yazar.
(bkz: gizemli yazara aleni mesaj atmak)
antalya ışıklar caddesi kamil koç yazıhanesi önünde buluşalım parka gidip kaynaşalım zirvesinin benle beraber ikinci katılımcısı olan kardeş. iki saat boyunca car car çeneme katlanan gerçek kara murat. lunapark eğlencesinde* ekilen yazar. buluşma yerinde bekletilerekten ağaç yapıldı tarafımdan* sonunda tanıştığımıza o kadar sevindim ki*
(#518359)'ı olduğunu belli eden yazardır. *
kimdir bu the kene? nedir? neye benzer? diyenlerin merakını geçirecek dokumandır. *
http://img145.imageshack.us/img145/7353/ben62pd1.jpg
http://img142.imageshack.us/img142/2038/ben1bp3.jpg *
bi derdi olan ama kimseye söyleyemeyen sayesinde sözlüğü tanıdığım biri
o bir tembel şirin..
o bir neşe kaynağı..
o bir ipek mendil dikmeye çalışan acemi terzi...
o bir.. o bir.. * * * o bir kene! evet sözlükçüler! sizin de bildiğiniz gibi homini gırtlak yemesine rağmen * hala incecik kalabilmektedir. kendisine imreniyoruz, puding ve sütlaçları yerken bizleri de unutmamasını temenni ediyoruz.
(#533851)
az daha kassak akraba çıkacağımız yazardı nerdeyse.. epey yakınmış zamanında evlerimiz..
öncelikle (bkz: beleş internet bulunca abartan tip)

27 saattir uykusuz ve son 13 saatinde sanal alemde yaşayan kişi. pes etti artık biraz uyumak istiyor..

edit: abi olmuyo ya unutmuşum uyumayı.. neyse devam..
daha yolun başındayken yarı yolda bile kalamayan yazar. utanmadan tıp okuyacak. okusa da benim gibi olacak dediğim* kaderdaşım.
(bkz: yalan olmak)
özel mesaj sayesinde tanıştığım iyi yazar.
tanışma diyaloğu;
the kene: slm memleket nere
tmr tr: alanya sende antalya heralde
the kene: hemşerim bee kanım kaynamıştı zaten sana dur sen

o andan itibaren durmaya başladım*
serik'in pehlivanlarından.. ufak bişey falan ama yer bitirir herşeyi..**
hüznünüzü unutturacak kadar neşeli, pozitif, vefalı, kocaman bir yüreğe sahip olan yazar. onu tanıdıkça kardeşinizden farksız hale geldiğini görürsünüz.
o bir efsane, uludağ efsanesi.
medcezir tarafından trabzonspor'u tutması karşılığında birşeyler aldığı için trabzonsporluyum deyip sürekli trabzonsporla dalga geçen futbolla pek ilgilenmeyen yazar.artık antalyasporluyum diyor başka bişey demiyor*
artık o bir gammaz * *
kötü çocuk..kaşınan kişilik..cin ali olsa da çizilesidir*
(bkz: da kene) en bi uykusuz sözlük yazarıdır. kana duyduğu özlem uyumasını engeller. bir röportajında büyüyünce vampir olmak istediğini söylemiştir.
sözlüğe üyeliğimde büyük payı olan hayatının yarısı sözlükle bütünleşmiş sözlük için sabahlayan sözlüksüz bir gün geçiremeyen sözlük için counter takımını bırakan akdenizin tuzu manyak proce'ler ürettiğimiz arkadaşım..
güncel Önemli Başlıklar