bugün

benim yanında utanıp yemek yemesiyle kendisini yalancı durumuna düşüren, kulaklarından çekilesi yaramaz yazar.
bisküvi yarışmasından önce the kene 30,5 tane mandalin yemiştir. sonrasında da 3. olması doğaldır.*
sık sık acıkma ve yemek yiyip doyamamak gibi problemine çareler aradığım(ız) yazar. üstüne üstlük yanında dolaşırsam benimde iştahımın açılacağını iddia etmektedir kendisi.
yemeden içmeden 19 sene yaşayabildiğni duyduğum hayvancığın insana tecelli etmiş hali, sevgili dostum.
"her shelltox bir değil her kene the kene değil sözünüden yola çıkarak*** yazılarını yarılarak okuduğumuz yazar.
(#345291) ithafen; korkma önce toprak olacaksan. sonra bir çiçeğin özüne ulaşacaksan, o çiçeğe bir arı konacak. belki, belki o arı ben olurum.*
"shelltox öldürmez süründürür" şeklinde uyarı yapmama rağmen kanıma susamış aç yazar. **
scarface tarafından böcek ilacı sıkılarak öldürülme tehditleri alan talihsiz yazar.
çorumda 3 kişiyi ısırarak öldürdüğü zannedilen, şu anda polis tarafından aranan kişi..

(bkz: çorum da keneden üç kişinin ölmesi)
şu ısırma işlerinden vazgeç ve teslim ol artık.. istanbul'da da görülmüş kene ısırma vakaları, hem de 7-8 kişi de.. lütfen yapma artık, diyerek yalvardığım yazar. *
nickime yazdığı yandın olum sen içerikli entrysiyle yazarlığımın ilk dakikalarında afallamamı sağlayan daha sonra yazdığı iyi niyetli özel mesajıyla beni iyice şüphelendiren bir ikinci nesil * *
webcam'ın ustası , msn'in hastası , solarium'un karası , antalya'nın yaramazıdır...
kalecilerin kralı yazar bir dahaki halı saha zirvesinde kaleyi devralması bekleniyor..doksana uçtuğu bir kurtarış vardır ki dillere destan havada dakikalarca durduğu söylenir..gözleri kapalıdır o kurtarış sırasında gözüm kapalı kurtarırım ben bu şutu der gibidir
Kırım-Kongo lu olduğundan şüphelendiğim yazar.
geçen gün audrey ablasına* enselenmiş yazardır kendisi. kaçar mı benden*
gece saat iki civarlarında internet cafeden msn'e girmesine şaşırdığım, cafenin sahibiyle beraber netcafenin kepenklerini indirip eve öyle gittiğini düşündüğüm ayrıca çaylaklık günlerimde beni yalnız bırakmayan cana yakın yazar.
artık zall'dan maaş isteyen yazardır. hayatı cafelerde geçmektedir. yazıktır, öğrenci adamdır. babası interneti yasaklamış ama sözlük uğruna kaçıp yine gelmiştir.

çok gerekli olaraktan (bkz: zall the kene ye maaş bağlasın kampanyası)*
geri dön çağrılarıma rağmen benle meslektaş olmakta ısrar eden birey.
yarın türkiye turuna çıkacak olan yazardır.inşallah pikniklerde pek gözükmez....
o istemediği sürece zehirlisinin bize zarar vermeyeceği sıcak kanlı yazar.
uye olduktan bir kac saat sonra sol tarafta kendi adimi gorunce beni gercekten cok mutlu eden yazar. hayir caylak olmasam tesekkur edecem ama ona bile izin yok.
Sözlük için çok yararlı bir yazar olduğunu düşündüğüm--tematik sözlük çalışması--,sevdiğim yazarlardan biri.
daha caylakken bana hosgelmis demis olan eminim nazik ve ici dısı bir yazar *
9 temmuz 2006 antalya tanışıyoruz zirvesinde yanlış anlaşılma sonucu zirveye geç gittiğim, bu sebeple kendisinden özür dilediğim yazardır. bir daha ki zirvede hatam telafi edilecektir.
kendisi de zirveden erken ayrılmak zorunda kalmış, tam anlamıyla muhabbet edilememiştir. *
sözlüğün en orjinal entrylerini giren yazarlardan.antalya seferini fazla uzatan dostum.*
an itibariyle başlamasına 11 gün kalmış askerliğimi antalyada yapmam durumunda beni ağırlayacağına söz veren yazar.****