bugün

the dark knight'ı defalarca izleme nedeni olarak gösterilebilecek karakter. üstelik batman gibi can simidi kılıklı tekerleri olan teknoloji harikası motorsikleti de yok bu adamın, aklı var. zeki, realist ve sapık.

ayrıca yüzündeki yaralar ile ilgili hikaye her anlatışında değişiklik gösterir. bu yaralara karısı mı, yoksa babası mı neden olmuştur bilinmez.

--spoiler--
benim inancıma göre; insanı öldürmeyen şey tuhaflaştırır..
--spoiler--
özünde iyi bir insan olup tamamen batmanin kumpasına getirilip kötü olarak lanse edilen kişinin lakabıdır.
''delilik yer çekimi gibidir, sadece hafifçe itmek gerekir''

(bkz: the dark knight)
(bkz: heath ledger)
(bkz: sana mahmut demek istiyorum)
hoşgörü sahibi, saldırımı ustaca karşılamıştır.
eyvallahtır.
solcular sağcılardan zekidir deyince tepki çeken yazar. bu benim düşüncem. ister katıl, ister katılma. ırklarını seçme şansı olmayan insanlar arasında ayrımcılık ve hatta bölücülük yapan insanlar, yani ülkücüler benim gözümde aptaldır. bu kadar basit. anca halkı galeyana getirip aydınları yakarlar. ya da idil biret konseri basarlar ellerinde sopalarla. kafaları anca şiddete basar çünkü. nedense aklıma aziz nesin geldi.

kendimi komünist, sosyalist, kemalist, muhafazakar, ülkücü ya da faşist olarak görmüyorum. her görüşün mantıklı yanını alıp bir potada eriterek kendi siyasi görüşünü oluşturmak gerekir bence.

işin garibi söz konusu düşüncem sebebiyle pis komünist ve pis faşist gibi mesajlar aldım. ikisi arasında bayağı fark var bence. şimdi de aklıma uğur mumcu ve ahmet kaya geldi. enteresan.
açtığı spesifik, yaratıcı başlıklarla ortalığı kasıp kavuran zalım yazar.
(bkz: yeter artık jardel yeter artık)
ameliyata girmiş veya girecek olan yazardır.
ameliyatta birden uyanıp yapılabilecek her türlü siksoku yazmıştır çünkü.
*
tanımam etmem ama eğlenceli biri sanırım.
bugün yarın aramıza katılabilecek olan müstakbel sözlük yazarı. tanırım iyi çocuktur, gelsin sefalar getirsin koştursun buralarda.
yaran başlıklarıyla meşhur yazar. entry istemez bilader, sen girmesende olur vallah. *

bu şevki hiç bitmesin, yıldırmaya çalışanlar olacak elbet.
Hayal gücü öyle güçlüdür ki ABD'nin 25 yıllık enerjisini bu güçle karşılayabilir.

Edit:Yazar olan The Joker'e itaf edilmiştir.
kendisinden önce yazar olmamı hazmedemeyip çirkin iftiralar atan *, yazar olmak için pazartesi günlerini bekleyen *, facebook ta birbirinden garip videolar paylaşarak bizleri dumur eden * güzel insan. her gün gidiş dönüş birer buçuk saatten totalde 3 saat kadar bir zaman dilimini yolda geçirmektedir. ayrıca bir gün beylikdüzüne kadar gidip yolunu bir saat daha uzattığı için kendisini cesaretinden dolayı tebrik ettiğim birey. *
ha bir de batman the dark night filminde heath ledger in canlandırdığı bir karakterdir. *
(#8227685) teshisin mına koymus yazardır.* bakıs açısıyla takdir edilmesi gereken, yazdıgı yazılarda bir süpriz bekleten sözlügün alaa yazarlarından biri.*