bugün

vakit ve iştah kaybına yol açacak rahatsız edici, saçma sapan bir film. bu filmi kurgulayan adamın * nasıl bir fantezisi vardı da insanların götüyle ağzını birleştirerek bir tırtıl oluşturmayı düşünen bir cerrah kurgulamış diye merak ettirir. izlemeyiniz, izlettirmeyiniz. hele bir çocuğa asla..
güzel güzel kahvaltı ederken bir arkadaşınız yanınıza gelir ve bu filmden bahsetmeye başlarsa koşarak uzaklaşmanızı tavsiye ederim, çok ilginç hikayeye sahip bir film, bulursam izleyeceğim. 3 genci ağız ve anüslerinden birbirine dikerek tırtıl yapan hasta bir doktorun tırtıl aşkını anlatan film.
merakınızdanda olsa izlemeyin. izledikten sonra hay ben böle işin amk dersiniz.

ilk defa bir filmi ilerleterek izledim. çok değil yarım saat kadar bir zamanım ayırdım bu filme ve içimden ah ulan ah şunu izleyeceğime ismail yk'nın bütün kliplerini peş peşe takıp oturup izleseydim keşke diyorum.

şuan yapımcısı söylemeye fırsatım olsa.

--spoiler--
olum sen mal mısın amk, korku filmi çekicem diye ortalığın amına koymanmı gerekiyordu. hayal gücüne sokayım, bırak onu sahip olduğun o iki gram beynini sikeyim. kızın ağzıyla elemanın götünü birleştirmekte ne oluyor.
--spoiler--

derdim. izlemeyin amk. ömrü hayatımda gördüğüm en rezil.
Konusu güzel ancak daha iyi kurgulanabilmesi mümkün film.
görsel

--spoiler--

-feed her!

--spoiler--
mideniz bulanıyorsa rahatlamanız için kusmanız gerekiyorsa en ideal yol bu filmi izlemektir.
çok da iğrenç olmayan film. zira "serbian film" gibi ruh hastası bir şeyi izledikten sonra bu anca çerez. ayrıca hiç kanlı manlı da değil. ama hassas olanlar yine de izlemesin.
acayip saçma bir konusu olan bir filmdir.
izlemeyin zaman kaybı.
çok dehşetli bir filmdir.
belli bir konusu olmayan filmdir.. milletin ağzı ve kıçı arasında geçip gitmektedir.
hayattan soğutan filmdir.
sanırım kucacağım.
a serbian film' den iğrenç olmasa bile yine de iğrençtir.
ağzına sıçmak deyiminin gerçek olduğu film. Hem film içerisindeki karakterler (2. ve 3.) hemde izleyenler adına.
ingilterede yasaklanan psikopat film. yazanın da, çekenin de taaaaaaaa mk.

edit: imla
south park'ın bir bölümü bu filmi anlatıyordu ve ne yazık ki ortada kyle vardı.
bok yenilen film. nasıl bir psikoloji ile yazıldıysa artık.
srpski film ve salo ile beraber en sikindirik filmler listesinde zirveye oynayacak olan alman filmidir.
amaçsız bir filmdir. ayrıca bir dehşetimsi film varsa oda pek bulamayacağınız " sırp filmi " isimli filmdir.
öncelikle ottan boktan midesi bulanan şahısları göstermiş olan şeydir. sonrasında bu şeyi bir gün arkadaş tavsiyesiyle izledim ki normalde kendim seçerdim hep can sıkıntısı işte amk.

bu şeyle ilgili düşüncelerim:

-basit ve bok gibi.
-mide bulandıracak seviyede değil hatta izlerken atıştırdım arada.
-bunu düşünen adamın nasıl fantezisi var diyenlere ise sözüm, afedersin ama bunu düşünüp böyle boktan bir şeyi film diye kakalamak asıl geri zekalılık yoksa çokta aşmış bir konusu, senaryosu kurgusu yok.

bu şeyi izleyip vakit kaybettiğimiz için kızalım kendimize.

film değil, saçma sapan, ergen işi bir şey işte. gerçekten tam ergenlik hem düşünce, hem oyunculuk, hem film. yanlış anlamayın izlemesi değil bunu yapan adamın kafası ancak bir çocuk kadar çalışıyordur.
çok saçma ve gereksiz bir filmdir. filmi izlerken ne korkuyorsunuz ne gülüyorsunuz, hiç bi tepki veremedim.
nasıl psikopat bir ekip çekiyor bunu lan. ilk filmin sadece fragmanını izlememe rağmen bi kaç gün ortalarda mal gibi dolaşmıştım.
Vasat altı iğrenç bir film, doktor rolünün hakkını fazlasıyla vermiş.
Ya (bkz: snuff) ise???? Diye dusunmeme sebep olan filmdir.
bir film sitesinde izlemekte zorlanacağınız filmler başlığı altında listelenmiş 10 kadar filmden biriydi.

psikopat bir cerrahın 3 kişiyi ağızdan popoya dikerek kırkayak oluşturma eylemini konu alıyor.

öyle salakça sahneleri var ki ortadaki kişinin öndekinin dışkısını zorunlu olarak yemesinden değil, cerrahın elinden kurtulup kaçma şansı yakaladığında odadaki telefondan polisi aramak aklına gelmemiş olmasına geriliyorsunuz.

kısacası vakit kaybı.
ikincisinin ilkinden çok daha rahatsız edici olduğu, yazarın yaşadığı kafanın neyin kafası olduğunu merak ettiğim film.