bugün

sadece zach galifianakis'in mükemmel oyunculuğu için bile izlenebilecek film.
sonunda kahkahalara boğulduğum bir film.son derece başarılı..50 cent candy shop cover ayrıca harikaydı zaten,alan'a laf yok.
http://www.youtube.com/watch?v=T0peNcOOHB8
the hangover son 50 senenin en iyi komedi filmidir , sırf mike tyson oynadığı için bile izlenilir.

(bkz: shh is my favourite part coming a right now)
6 ayda bir seyredilmesi gereken muhteşem komedi filmi. 36 numara ayakkabı giyen çinli olayı bitirir.
''son zamanlarda şöyle yardıran daşşak bi film gelmedi'' diyen adamların izlemediği filmdir.
inanılmaz komik bir filmdir. karakter seçimleri müthiştir, müzikleri ve olay kurgusu en baba komedyenleri kıskandırıcı güzelliktedir. öyle laflar vardır ki asla unutulmayacatır.

(bkz: suck this little chinnese nuts)

ve kesinlikle o çinli abinin arabanın camını kapatırken "motherfucker" diyişi. inanılmaz..
şiddetle tavsiye edebileceğim bir komedi filmidir şunu da belirtmeden edemeyeceğim yapılan Türk komedi filmlerinin ne kadar ucuz olduğunu anlıyorsunuz.

edit:yeşilçam sineması hariç arkadaşlar.*
en düz repliğin bile komik geldiği film olmuştur benim için. 10 numaradır.

--spoiler--

+ of course stu, that is cool.*
--spoiler--
deli gibi güldüren bir komedi filmi kesinlikle tavsiye edilir.
izlenecekse uncut denen kesintisiz şekliyle seyredilmesi gereken Vegas filmi.

--spoiler--
sırf sonundaki vegas gecesi fotoğrafları için bile izlenilir.
bi ara filmde yabancı damattaki yunan gelin*'i görünce bir afallatan sonrasında geçen baklava muhabbetiyle 'ulan o baklava dediğin bizim anadolunun, ayıptır' dedirten, buna rağmen eğlenceli 2 saat sunan amerikan filmi.
--spoiler--
tavuğun nereden geldiğini anlayamadığım, anlayanı bulup nereden geldi diye soramadığım, oscara neden aday göstermediler diye hayıflandığım, altın kürede ödül almasına çok sevindiğim film.
2009 yılının en komik filmlerinden biridir.
sıradan bir konuyu mükemmelleştirmiş bir film. önerilir. müthiş.
çinli elemanın levyeyle adamları harcadıktan sonra son kalan elemana you gonna fuck on me? diyişi yarmıştır. izlediğim komedi filmleri içinde en çok güldüğüm filmdir. tavsiye ederim...
güzeller güzeli bebeğin sevimliliğiyle kendine hayran bıraktığı film. o bebeği gördükten sonra zaten filmi unutuyorsun, o şeker şeyi izlemeye başlıyorsun. ne şirin bir şeydir o öyle ya!

filme gelirsek de valla komikti. özellikle sondaki fotoğraflar için bile izlenebilir de o tavuk meselesi cidden sinir bozucu. onu da bağlasalardı senaryoya ama böyle de iyiydi.

ikinci bölümü de birincisi kadar komik ve eğlenceli olursa o da kapar bir iki ödül. ama bu şeker bebiş yine olsun filmde. hatta daha çok görünsün. yirim ben onu ya.
her vegas filmi gibi blackjack ön plandadır. Ama kötü bir film mi? Değil. Hatta;
(bkz: sana puanım 9 kanka)
yaklaşık bir buçuk saat boyunca kahkahalar attıran bu film tam bitti dediğiniz anda fotoğraflar girer devreye ve tamamen altınıza sıçırabilir. 5 kere izledim, her defasında kelimenin tam anlamıyla yarıla yarıla güldüm. resmen insanlara baskı yapıyorum bu filmi izlesinler diye.. öyle böyle değil hacım. izleyin lan!
sadece alan karakterinin hal ve tavırlarını izlemenin bile kahkahalara yeteceği bir film.

ayrıca;
--spoiler--
arabanın bagajını açıyosunuz ve üstünüze çırılçıplak elinde baston olan bi çinli atlıyor, burnunuzun dibinde daşşaklarını hissediyorsunuz.
--spoiler--
tek kelime ile mükemmel. kesinlikle izlenmesi gereken bir film.
çok pis bir çağrışıma sebep olan film. o da hannover'den başkası değil.
filmin başlarından bir sahne:
--spoiler--
Melissa: I just wish your friends were as mature as you.
Stu Price: They are mature, actually. You just have to get to know them better.
Phil Wenneck: [yelling from outside] Paging Doctor Faggot. Doctor Faggot!
Stu Price: I should go.
Melissa: That's a good idea, Doctor Faggot.
--spoiler--
ailecek izlenebilir bir film olmamakla beraber, güzel, eğlenceli bir filmdir.

filmdeki bebiş harikadır.
allahım nasıl bir güzelliktir bu.
http://www.imdb.com/media/rm549685248/tt1119646
http://www.imdb.com/media/rm381454336/tt1119646
yardıracak kadar degildir ama komiktir, güzeldir, hoş vakit geçirtir, eğlendirir.

ayrıca yabancı damat dizisinin stella'sı katherina moutsatsos'u da bir sahnede görebilirsiniz.

ve özellikle düğündeki candy shop yorumu kafayı koltuğa gömdürmüştür.*
sanki buna benzer bi film izlemiştim dedirten fakat yinede güldüren komedi filmi.
güldürebilen bir komedi filmi. ama gerçekten güldüren.