bugün

1 sene içinde sözlüğü bırakması muhtemeldir. fenerlidir.
(bkz: remember remember the fifth of november)
antu com dan fırlamış fenerli sözlük yazarlarının son örneği. kill for you familyasına katılarak uludağ sözlüğü daha da eğlenceli hale getirmiştir. hoşgelmiş. *
galatasaray taraftarını yine yeniden acı hatıralarla yüzleştirmiş yazar.

(bkz: 6 kasım 2002 fenerbahçe galatasaray maçı)
damat hobbit pasa'nın aramıza gönderdiği bir ajan daha. sakin ve dikkatli olmasını tavsiye ediyorum kendisine.
fenerbahçeli olmasıdır sözlükteki homurdanmaların sebebi, alışın alışın...
aramıza hoşgelmiş renktaş..
Sözlüğe hızlı giriş yapmış, büyük ihtimal aynı hız ile bir süre sonra sözlüğe veda edecek popüler olmak isteyen diğer abilerinden farksız kişidir. necati bilgiç'in yeğeni olduğu söyleniyor.*
doğum günümü nick olarak seçerek beni sevince boğmuş olan yazar.

seri eksi oy üzerine gelen edit: lan gerçekten doğum günüm. hem ben galatasaraylıyım zaten. *
(bkz: ercan saatçi revolution)
(bkz: nothingham şerifi)
saygımı da kaybetmiş yazardır. çok da pipisinde biliyorum.

(#4234315)

bu entrysini okumanız yeterli beni anlamanız için. yani tansu çiller ve mesut yılmaz'ın yardımları yüzünden galatasaray uefa'yı aldı. yine bir şeyi unutan bir fenerli;

galatasaray'ın yükselişe geçmesi bir senelik fenerbahçe'nin çeyrek final oynamasına hiç ama hiç benzemez. bu yükseliş merhum derwall ve onun ekibinin eseridir. 10-15 sene boyunca galatasaray zaten yükselişteydi. bu süre içerisinde bir kupa almasak da, kupa galipleri kupasında yarı final oynamış, dünyanın en büyük saydığı manchester utd ve barcelona gibi takımları yenmişiz, turnuvada saf dışı etmişizdir.
fenerli olması beni ziyadesiyle sevindirmiş yazar. aldıkları her galibiyetin ardından "lölölöl feneeer lölölö" diyerek sözlüğe sarılacak, yahut alınan olası bir kötü sonuc sonrası yerinde yeller esecektir.

(bkz: hanım koş sözlüğe yeni ayar arsızları gelmiş)
şimdiye kadar yedikleri ayarlarla dünyaları kararan ayar arsızlarının imdadına yetişmiş renkdaş yazar, ama peşinen uyarayım bunlar öyle birşey ki, ayar falan tutmuyorlar, haberi olsun...
son 2 tff secimine fifa'nin "hukumet etki ediyor mu?" diye delege yolladigini bilen, tff'nin de ayni dogruda ozerk oldugunu bilen biri. fifa neden buna gerek duymustur acaba? ayrıca hatirlatmak gerekirse 2 secim oncesine kadar(yeni yasal duzenlemelerden once) tff bakanliga bagliydi.
muhtemelen, sözlükten şutlanıp ardından başka bir nickle dönen ve 'fenebahçe'sini savunan yazar. yok aslında böyle bir şey lan, ben hayal kuruyorum. *
(bkz: galatasaray/#4233468)
kendini iyice kaybeden insan.
"fransiz lisesi" diyerek ezmeye çalıştığı kurum hakkında ne bilip ne bilmediği konusunda şüphelerim var.
yazdıkları sözlükteki galatasaray çetesine çok feci batan yazar, öyle ki yedikleri ayarlardan sonra soluğu adamın nick altında almaktan geri duramıyorlar, iki dakka uslu durun lan !
''sözlüğü bıraktım ulan'' diyip, geri gelenlerden birisidir ?!
gelir gelmez koruma altına alınan yazar. hadi yine iyisin. artık sataşmayız. * malum, tehditler falan... yüreklerimiz ağzımızda.
KARMASI -100'DEN açılacak yazar.. buraya yazıyorum..

(bkz: olum yanlış adamlara bulaştın)
enrico dandolo olması muhtemel yazar. bir an o yazar geldi aklıma...

(bkz: bir varmış bir yokmuş)

edit: değilmiş.
hayatinda ilk kez bu kadar muneccimi bir arada gormus kisidir. vay anasini arkadas, herkes amma doluymus.
Damat hobbit paşa ve ercan saatçi ikilisini idol olarak benimsediğini düşündüğüm yazar.*
(bkz: aslan terbiyecisi)