bugün

Hiçbir zaman yaşamayacağım şey.

Neyse ki kuzenler ve arkadaşlarım var.
önemli bir şey değildir. vasıfsızları mutlu eder.
ana yarısı olmaktır. Şu hayatta hiç kimsenin öz ana yarısı olamayacağım. Arkadaşlarım var da onların yavrularına teyzelik yapabileceğim. Bundan çok daha önemlisi ve güzeli hali hazırda 5 yeğene halalık yapıyor olmak.
arkadaşlar, aq ülkesi pedofili sapık doluyken gerçekten sosyal mecralarda ki herkese açık kimseyi tanımadığınız bi yerde neden akrabalarınızı teşhir ediyosunuz? gerçekten düşünmüyor musunuz ya?

silin rica ediyorum. sapık dolu etraf sapıııkkkkkkk. bu ülkede 1 yaşında bebeğe bile tecavüz edildi. saçma sapan iş yapmayın. 2 like uğruna milletin çocuğunu teşhir etmeyin aq.
Bugün yaşadığım mutluluk verici durum.
Annemler 9 kardeşler. Annem 2.kardeş. Benim doğumum ile annemin ablası , teyze olmuş.
Üniversiteden bir kız arkadaşımın çocuğu olacağını öğrendim.
Evet yani, kesinlikle bu kızı sikmişler.
Bu durumda galiba ben teyze oluyorum.
Çok heyecanlıyım amına koyim hayatımda ilk defa teyze olacağım.
Umarım bana ağır gelmez.
(bkz: teyzen tevfik)
(img:#2335544)

Benim teyzemle ilişkim pek iyi değil. Ayda yılda bir görürsem görürüm o yüzden pek bilmiyordum nasıl bir şey olacağını. Kedilerim kadar çok sevebileceğimi düşünmemiştim açıkçası. Hatta doğduğunda sürekli kıyas yapıyordum.
Şimdi patates neredeyse 3 aylık oldu ve ben bir gün bile görmeyince özlüyorum.
Ve cidden güzel bir his.. Sen Doğurmasan da çocuğun var resmen. Cefasını annesi çekiyor sefasını sensjjd. Ben baya sevdim bu müesseseyi. Tek sıkıntı şu ki bağımlı oluyorsunuz sürekli bu bezelyeyi görmek istiyor insan.
Möö diyince gülüyor mesela evde herkes bu minikoyu güldürmek için möölüyorahdjd.
hemen dayı olmakla ilgili bir yazı yazmalıyım.

bileklikleri foto için ödünç verirsin artık.yüzüğü de isterim.
ufak çaplı hasetlik krizi yaşadım.

--spoiler--
möö diyince gülüyor mesela evde herkes bu minikoyu güldürmek için möölüyorahdjd.
--spoiler--

ağlıyorum.