bugün

çok yakışıklı, en sevdiğimiz tarihçimiz.
Doç. Dr. Teyfur Erdoğdu, Mimar Sinan üniversitesi Mimarlık ve istanbul üniversitesi Kamu Yonetimi'nden mezun oldu. istanbul üniversitesi'nde Siyaset Bilimi yüksek lisansı ve Hacettepe Üniversitesi’nde Tarih doktorası yaptı. 1993-1999 arası Mülki yede (Ankara üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi) öğretim görevlisi olarak çalıştı. 1999-2000 yıllannda Alman devlet bursu ile 2 sene Otto Friedrich Bamberg üniversitesi’nde (Almanya); 2001 Hazel E. Heughan bursu ile 1 sene Edinburgh Üniversitesi'nde (Iskoçya) ve 2000-2006 yıllannda Aix Marseille Üniversitesi'nde (Fransa) misafir olarak akademik ve bilimsel faaliyetlerde bulundu. 2006 yılından bu yana Yıldız Teknik üniversitesi insan ve Toplum Bilimleri Bölümünde öğretim üyesi olarak çalışmaktadır. Fransızca'dan çevirdiği S çizgi romanı Yapı Kredi Yayınlarından yayımlandı. Türle devlet yapısı, devtet-toplum ve birey ilişkileri, tarihyazıcılığı, mimarlık ve estetiğe yönelik monografik, etimolojik, alfabetik ve kavramsal çalışmalar yaptı. Tarih ve siyaset bilimine dair birçok bilimsel ve popüler çalışması muhtelif yerlerde yayımlandı.

*akademik tarafının yanı sıra, hitabeti güçlü, konusuna hakim, görseli güçlü, ailecek severek takip ettiğimizdir ...
tarihte kurtler programına mkonuk olmuştur, naci kutlay ile hoş bir ikili olmuştur.
an itibari ile tarafsız bölgededir. konuştuklarından bir şey anlaşılmayan, ciddiyetsiz, kendini bağırarak dinletmeye çalışan, mantıktan yoksun, sistemin adam ettiği hakirin biridir. bir bilim insanı olmaktan çok rasim ozan kütahyalı ayarında, tam bir düzen insanıdır. kendisi henüz orta okullarda öğretilen türkçe ve ingilizcenin seviyesini, çocuklardaki olgusunu bilmezken osmanlıcayı savunmaktadır.
osmanlica eserler ile uzay bilimlerinde çığır acabilecegimizi iddia eden arap sevici. biri şuna osmanlı nın ve islam dunyasinin uzay bilimlerine bakış açısını anlatsin allah aşkına! ben anlatirsam kalbini kirarim..
masonluğu aklamak için gırtlağını yoran insanlardan biri.
Ahahah hacca gitmiş he ? Hangi otelde kalmış onu da diyor mu asdfgdz.
çakma kadir Mısıroğlu.
Sürekli rüyasında Allahı gördüğünü iddia eden şarlatan öğretim elemanı.
https://www.gazeteduvar.c...u-allahi-surekli-gorurum/
Uzun yıllar Ankara SBF'de ilber Ortaylı'nın asistanlığını yapmış olduğunu not etmek gerekir.
Armut dibine düşer derler ama bunda dibe değil göğe düşmüş!
Asıl merak ettiğim, bu kepazelikten sonra bu adam hala üniversitede ders vermeye devam edecek mi? Öğrenciler sınav kağıdında Allah ile konuştuklarını yazdığında onlara sıfırı basabilecek mi? Hangi yüzle ders anlatacak?
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar