bugün

ömer koç un sergisini açıkca tehdit eden sayfa.

bir saldırı olursa kaynağı burda. bize meydan mı okuyorsunuz filan. ağza bak.

https://www.facebook.com/...M/posts/10155007258344142
(bkz: iyi de bundan bize ne)
En az tesettürsüzüm mutsuzum kadar saçma birşey. Ne alakası var, insanlar niye zorla ayrımcılık yapıyorlar, cidden anlayamıyorum bazı şeyleri.
napak ? tesettürlüysen bana mı tesettürlüsün ? diye sormak geliyor içimden. istersen kafanı kapat kıçını aç bana ne ulan bana ne !
görsel
köleliği sevdirme saçmalığıdır. biri yaz sıcağında çölde değil ve çarşaf giyiyorsa o kişi inançlı değil bildiğin maldır.
görsel
huzura ermektir. namaz kılmak gibidir. bir genç kızın en önemli kararlarından biridir ki bu heyecanı yaşayan bir kızla tanışırsanız bunu hissedebilirsiniz.
Klasik başı açık kadınları orospu olarak gören örtülü ablaların toplandığı istif.
ben dindar olsam bende kapansam hemde şöyle asilce renkli renkli güzel kumaştan birşey ile kapansam. bende mutlu olurum ne var bunda? ama çarşafa girip mutlu olan olduğunu sanmam.

ne kadar şerefsizsiniz lan yok provakatör yok yobaz. siktir git.
Tesettüre herkes girer. Önemli olan hakkını verebilmek.
o zaman sıkıntı yok demektir. keşke insanlar, eşcinselim mutluyum, ateistim mutluyum dediklerinde de aynı tepkiyi görseler.

sonra kız demiş ki, "ne kadar polyanna bir çocuk."
mutludurlar. saygı göstermek lazım neden gerici yobaz olsunlar ki? sonuçta velevki ibneyiz diyenlerede saygı duyuyoruz kadın gibi görünen erkeklerede!
- tesettürlüyüm, mutluyum.
+ senin bedenin, senin kararın.
Aynştayn was here

erkekler de türban mı taksın mutlu olmak için!!1

aynştayn wasn't here.
Bir "inançlıyım mutluyum" değildir.
her şeyin bir güzelliği vardır ağaç yaprak ve kabuklarıyla toprak üzerini örten yeşillikleriye kadın örtüsüyle güzeldir.
kapının önünde land rover yattığı içindir.
çoğu üyesinin erkek olmasıyla fatal error veren yobaz sayfası.
yapılabilecek en über facebook sayfası. şöyle müthiş paylaşımları var:

https://www.facebook.com/...41&type=1&theater