bugün

hümanist vatansız sanatçılar(hehe sanatçı evet) listesinde baş sıralara oynayacak mehmet günsür'ün bir başka saçmalısını gördüm demin... teröristlerin öldürülmesine bir hayli üzülmüş... bir hayli içerlemiş gerçekten... ya bu kadar vatansız olmayı nasıl başarıyor bunlar ya ! ulan fransa'da karikatür dergisinde çalışanlar katledilince götünü yırttı bütün dünya ! kahrolsun terör felan diye... bi gariban ülkem türkiye'ye saldırıldığında kimsenin sesi çıkmıyor ulan yazıklar olsun be !
http://galeri.uludagsozlu...-g%C3%BCns%C3%BCr-832798/
"oldurmeyelim de evlatlik mi edelim?" diye sormak istiyorum kendisine
(bkz: sen içme mehmet içince sapıtıyorsun)
teşekürler kanuni ! https://www.youtube.com/watch?v=WVrd9tO8M4g
şunu silkin capsim neredeydi.
kendisini eleştirenlerin alayına artımı verdiğim şahıstır.

fakat görüyorum ki bu şahsı eleştirenlerin bir kısmı sözlüğümüzün tescilli ve de yüzsüz yandaşlarıdır!..

hayırdır yandaşlar? bizler "teröristle pazarlık edilmez, bunlara fırsat verilmesin, yürütülen süreç ihanet sürecidir" derken bizlere "kan içici bunlar vampir bunlar", "analar ağlasın istiyor bunlar" diyenler siz değil miydiniz?

hayır, şu ana kadar tek birinizin bile öz eleştiri yaptığını, hatalı olduğunu itiraf ettiğini görmedim. durum böyleyken hangi yüzle terörist avcılığına soyunuyorsunuz a yüzsüzler?
yapma memo yapma ! bu kadar hain olmak zorunda değilsin... kendi ordusunun katliam yaptığını savunan, milleti ayağa kaldırmaya çalışan kendi ordusu üzerine biri bu adam... yeni bir tweetini gördüm vatansız kardeşimizin...
http://galeri.uludagsozlu...-g%C3%BCns%C3%BCr-832809/
arkadaş kimse ölmesin savaşarak nereye kadar demiş adam bizim mallar çıkmış teröristler ölmesin dedi diyor.

mal mısınız siz yahu!

beyin hücrelerinizi banka haciz mi etti!

arkadaş birbirimizi öldürerek nereye kadar gidecek demek istemiş.

zaten akp nin iktidar olduğu bir ülkede bunun içeriğini anlamanız beklenemezdi.

(bkz: çok cahilsin keşke ölsen)
beyin hücremizde yerinde, iq umuzda tavan yapmıştır dedirten mehmet günsür insanıdır !
hangi devlet vardır ki teröristleri yok etmez ! mehmet denilen adamın terörist öldürülmesin demesi tamamen pkk yı bu kavgada haklı bulmasından ötürü ! terörist demesinin sebebide tümüyle tepki çekmemek için... bunun gibi cihangir solcuları her zaman pkk yı destekler, haklı bulur, ezilen kürt halkının savunucusu bunlar felan derler ! birde utanmadan beyni olmadan fikri olanlar ya kötü bir şey mi demiş adam felan diyor ! sizin algılama kapasitenizin allah belasın versin dicem de vermiş zaten !
hee, beyin hücrelerimizi banka haciz etti. seninkilere ne oldu? kiraya mı verdin? terörist her yerde teröristtir, ve her yerde aynı muameleyi görür. ama yok, sen benim teröristim iyi, ışıd'in ki kötü diyorsan orası ayrı.

(bkz: terör örgütleri listesi)
"öldürerek nereye varacağız?" sözüne destek çıkanların, "öldürmeyerek nereye vardık?" sorumu yanıtlamalarını beklediğim şahıstır.

yahu ihanet süreci sayesinde hdp tarihinin oy patlamasını yaptı!... eğer btö şiddet eylemlerine başlamasaydı muhtemelen oylarını daha da arttıracaklardı. durum böyleyken btö çeşitli bahaneler ileri sürerek şiddet eylemlerine yine başladı... varsayalım ki bahanelerinin (akp komplosu iddiaları filan) hepsinde haklılar. peki böyle olması saldırıya geçmelerini haklı çıkarır mı? madem ki ortada bir akp komplosu var, neden o komploya alet oluyorsun? tam tersini yaparak oyunu bozmaya çalışman gerekmez mi?

hayır, teröristler insan filan değil... bunlarla anlaşmak mümkün değil... tek çaresi alayının hakkından gelmektir.
ya yazıları okuyorum da ne kadar garip tipler var ya ! dünyadaki her devlet, halkının güvenliğini ve refahını bozan teröristleri yok etmekle yükümlüdür ! çünkü terör azılı bir insanlık suçudur ! teröriste kol kanat geren müsamaha gösteren bir devlet vatandaşına ve tüm insanlığa karşı suç işler ! yıllardır terörist öldürmedi türkiye müsade etti açılım maçılım diye bu kanlı örgüte ! noldu ? herifler iyice kudurdu, iyice güçlendi... yani terörist öldürmek lazımmış dimi heh ! mehmet günsür kaç kere bir çatışmaya girdi ? kaç kere bacağı kopan kolu kopan bir gazi mehmetçiğimizle konuştu ? kaç kere şehit ailesi ziyaret etti de bu şekilde ahkam kesiyor ! mehmet günsüre hakaret etmedim, küfür etmedim bir tweetinide mi eleştiremiycez artık ! avukatı mı kesildiniz başımıza ayıp be !
o. ç. sen de git onların yanına canlı kalkan ol.
boka batasıca ünlü.
Nede olsa sanatçı !! parası çoktur alsın pkk lıları evinde beslesin o zaman.
soruşturma açılması gereken terörist kişidir.
Orgazm sonrası konusmalar bunlar. Senin sikin yerinde rahatsın tabi lan orda askerimiz eller tetikte ne zaman saldırı olacak diye psikolojisi gelip gidiyor. Bak saldırı diyorum şu keyfi yerinde tipler ve hümanist geçinen ve de solculuktan seloculuğa devşirilmis yavsaklara sesleniyorum. Ulan saldırıyor itler mayin koyuyolar patlatiyolar karakoluna ates ediyolar sen karsilik vermeyip de napicaksin donu siyirip domalacakmısın serefsiz!
beren saatle fikir kardeşi mehmet günsür zırvasıdır...
yakışmadı lan.örselendim.