bugün

midede yarası olan birisinin yaram kapansın diye bu merhemden yediğini biliyorum.

düz mantık.
şöyle bir anıya da konu olmuş ilaç.

https://www.youtube.com/watch?v=Hja-n9s7tFg
piercing iyileşmesini de hızlandıran merhemdir. canım benim.
kolunu kırsan iyileştirir. (bkz: her derde deva)
Hep askerde komutana karşı yalandan kuran okuyan tipi akla getiren efsane merhem.
her evde bulunan merhem.
Ankarada araya araya bi hal oldugum ama bulamadigim krem.

Naptiniz lan bu kremi piyasada yok, eve stok yapip ekmegin arasina sürüp yiyomusunuz gece açıktıkça?
hala piyasada var olan pomad'dır.

ankara'da da mevcuttur.
Uçuğa faydası olan kremdir.
Harika bir krem,açık olan bir yarayı 4 5 saat içinde acısını tamamen kesip izini %25 oranında kaybettirdi,mucize gibi.
deri merhemi. ayakkabı vurması sonucu derisi %82 oranında yok olan topuk kısmının acısını %74 oranında hafifletmiştir.
Suratimin puruzlu yerleri vardi aciyan cikmamis nokta nokta sivilceler gibi orasina surdum. Nolur bilmiyorum. Her seye surulen bi merhem onu biliyorum ama.
eski şifasından uzaktırlar kendileri. tahtını thiocilline isimli pomada kaptırmak üzeredir.
Mükemmel bir krem. Kalbim durunca kalbime sürmüşler adrenalin etkisi yapmış, kalp birden atmaya başlamış.
aklıma hemen bu aşağıdaki video gelir.

http://www.youtube.com/watch?v=NUJUpFLiPoE
Göze, göte kısaca herşeye iyi gelen, kapağını açar açmaz şampanya gibi patlayan krem.
diş ipine sürerek etkisini denediğim ve testi başarıyla geçen ilaç.
burnumdaki yarayı hemencecik geçirmiş merhem yüzyılın icadı.
Halk arasında her halta yarayan krem olarak bilinir. Aynı zamanda da iltihaptan ve çapaktan dolayı gözleri kapanan yavru kedilerin gözlerine şifa olur. Ufacık boyu var ve kesinlikle herkesin çantasında olması gerek. Gözlerine müdahale edilmediğinde maalesef gözlerini kaybedebilmekteler ve kör halde sokakta yaşayamazlar. Şu yardıma muhtaç hayvanların yanından geçip gitmek yerine elinizden geleni yapın. Her çantaya bir teramisin!
Ehh işte erkekler ile uğraşacağına kedilere köpeklere şifa ol canımı ye.
Hızlı yara iyileştirici özelliği olan bir kremdir. Deri ve goz için ayrı ayrıdır. Yakın zaman da göz rahatsızlığım için doktor vermişti. Gozde oluşan çizik leri cabuk tedavi eder.
Bana yarayan merhemdir. Gözüme sürerim elime sürerim koluma sürerim hatta güneşe çıkınca bile tüm vücuda yediririm. Kendisiyle çok feci bir aşk yaşıyoruz. Canımdır o benim. Kale love is terramycin.
Bir ara üretilmeyen krem.
hastalanıp gözleri kapanan zavallı kaplumbağalarımın gözüne şifa olmuştu yıllar önce. Nur içinde yatın temel ve safinaz.
on derda deva, sarı renkli yara kremi.