bugün

şahane geçmiş zirvedir:
https://twitter.com/#!/ca...gr.am%2Fp%2FRmzdPmQY7Z%2F
zirvenin bitiminde dağa kaldırmadıkları kalmıştı beni o da oldu. ehehe.
organizatörlere ve katkılarından ve geldiklerinden ötürü diğer yazarlara teşekkürlerimi sunarım buradan.
zirve zirvede, uludağ'ın eteklerinde son bir cigara içerek tamamlanmış, pis eğlenilmiştir.

zirveden akılda kalanlar;

gecenin en büyük süfrizi mendilim yok kod adlı süper insanın uzaklardan çıkagelmesiydi. içimiz bir hoş oldu, sarıldık, dertleştik.

sözlüğün selebriti yazarları cahil profesor, experimental ve kaideyi taciz eden istisna bir ara başbaşa vermişler pis işler yapacaklarına dair beyin fırtınaları estiryorlardı. rüzgarı bana kadar geldi, ceyranda kaldım, götü üşütmüşüm, kötü üşütmüşüm pardon.

kulaklara kacar oldum insanı, değerli yazar, büyük top ev sahibeliğini kimselere bırakmadı, herkeşnen ilgilendi, öbdü ogşadı. gecenin ilerleyen saatlerinde "o derya buraya gelecek aga" nidaları maksem dolaylarından işitilmiş olacak ki derya adında biri geldi zirveye, inanmadık baktık gerçekten derya.

salsolgoz ve bndburalardaym kod adlı yazarlar zirveye en erken gelip en tezinden giden yazarlardı. lan giderken gidiyoruz falan diyeydiniz. aralarından biri fenerbahçeliydi ama tam çıkaramadım, allah başka keder vermesin.

t bag sakalı kesince tanınmaz hale gelmiş, eski nesil yazarın bünyede başka bir yeri var arkadaş.

madlen ve itü tayfası pis geyikleriyle yer ettiler dimağımda, adı herneyse erkek olan itü'cü yazar insanı kafa adammış, selam ederim.

cüneyt kardeşim (artı bir) servis yaptı tüm ahaliyi terminale kadar silkeledi.

ikiartibir kod adlı yazar özellikle zirvenin zirve ayağında büyük katkılarıyla ayakta alkışlandı. büyük süfrüzler falan... büyüksün müdür, ailecek seviyoruz.

zirveye kayıt yaptırmayıp, zirve ne lan diyen ve inanılmaz bir şeklide zirveye dahil olan özellikle üç iri yazara ayrıca selam ederim. nik verip rencide etmek istemem ama niklerini zikrederken "pogo yapıp hayatı protest bir sanayici tadında ve allasız kitapsız cahil kadın gibi yaşamamaya çalışıyorum" diyeyim de siz de nasıl isterseniz öyle anlayın...

gelen tüm yazarların al yanaklarından öper, zirveye kayıt yaptırıp gelmeyenlerin... kerim.

cokacayipsey - bir zirve akşamı adlı kitabından alıntıdır.
güzel bir zirve oldu da bayağı kalabalıktı sanki. iğne atsan yere düşmüyodu. güldük eğlendik yeni insanlar tanıdık, eski dostları gördük.
görükle'de olmasını ümid ettiğim zirveydi. sağlık olsun.

edit: tamam amk antartika'da yapın bunun neyini beğenmedin anlamadım ki?*
şimdi gördüm ya la, bidakine kısmetse.
katilmaktan zevk aldigim zirvedir. yazarlari tanimak ayri bir zevki. herkese bu guzel sohbeti ve bu guzel aksami paylastiklari icin tesekkuru bir borc bilirim.
içimi bir buruk yapan zirvedir.
zirvem geldi be sözlük, koskoca 15 milyon yapamıyoruz biz böyle şeyler.
An itibariyle duğün salonunda horon tepme zirvesi organize ettiğim zirvedir. Ayrıca evlen benimle programlarında yorumcu olabilme yeteneğimin olduğunu keşfettim orası ayrı.
işim dolayısıyla katılamadım. işim mi? mikro-makro anlatmak. böyle hayatın amna koyiim.
an itibariyle sahsim cokacayipsey, kulaklara kacar oldum ve cahil profesor ile birlikte zirveyi baslatmis bulunmaktayiz.

kimse terlikle gelmemis ya la !
yakanıza karanfil falan takında tanıyalım sizleri ey uludag yazarları.
çıkıp gitsem mi diye düşündüğüm zirve. yanıma hatun bulaydım giderdim.
hadi gelin artık yavaş yavaş... ayaklarımız üşüdü. *
heyecanla yollara dusmus bulunmaktayiz. ilk zirvemize dogru emin adilarla ilerliyoruz.
sanki başlamak üzere....
zaten timeing hatası var şubatta terlikle zirve yapılması gerekir , ağustos sıcağında botlarla zirve düzenler bunlar. allahım sana geliyorum !!
sponsorlu olup olmadığı merak edilen zirve. içkiler beleş ise neden olmasın?
5 sene evvel katıldığım bir bursa zirvesinde, benim şu anki yaşımda olan bir yazarla muhabbete koyulduyduk. zirvelere yeni jenerasyonla bağları koparmamak, yeni muhabbetlerden uzak kalmamak için katıldığını söylediydi.
aynı duygularla katılıyorum ben de şimdi. çünkü çok uzak kaldım alt jenerasyonuma.
ben hala (bkz: ne diyem mahmut mu diyem) lerin, (bkz: yok artık lebron james)lerin dilden düşmediği günlerde kaldım. bi de t bag geliyomuş, adamı en son yine 5 sene önce gördüydüm ya la!

buna göre sako kaç yaşındadır?
ne yazık ki gelmeyi planlıyorum artık. Bi an önce gelsem ya bende.
katılırsam kendimi deşifre edeceğime inandığım zirvedir.
istanbul ile arası pek fazla değil.
pamukkale turizm ile 3 saat efendim *
tüylü terliklerimle katılmayı düşündüğüm zirvedir.. en şık olmak için diğer yazarlarla yarışacağım zirvedir.
terliklerimi hazırladığım zirvedir. sizler için özel terliğim ben ve bndburalardaym ve onun terliği geliyoruuuuz.
niye terlik? kış gününde çizme bot değil de. hasta olursunuz allah muhafaza.
katılsam mı katılmasam mı arasında kaldıgım zirve. Hadi kalk gel bul bir bahane şarkısını dinleyeyim bari
Sandalet filan olmaz mı acaba? Gelmeyi düşündüğüm zirvedir. Siz gidin ben geliyorum.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar