muhtemelen terk edilmeyi hak eden kadındır. tehlikelidir.
yanlış duvara sarılmış ve duvarın üstüne yıkılmasından ötürü boğuşan kadındır.
kedi kadındır artık.
en az regl olan kadın kadar tehlikelidir, ateşle yaklaşmayınız!
tehlikeli kadındır. en çok kendisi için tehlikelidir.
bunu bilmeyip onla yakınlaşmaya çalışan erkeğe yazıktır.üzücüdür.kadınsa tehlikelidir ve sikicidir.
beni nasıl terk eder kendi kaybetti diyerekten söylenip hiç umurunda değilmiş triplerinde olan kadındır, ateşle yaklaşılmaz.
terk edilme sebebine göre değişken durumdur.
şayet başka bir kadın için terk edilmiş ise kendisinden çok terk eden şahıs kadındır. daha dogrusu kancıktır.
o kadar ağlarki, artık dayanamazsınız. haklı nedenleriniz olduğunu bildiğiniz halde, bu kadının perişan hali sizde birşeylerin yanlış olduğu izlenimi uyandırır. bazı şeyler tekrar tekrar masaya yatırılır aklınızda. neticede ona hak vermeye başlarsınız. belki önce bir tebessüm ve ardından elini tutarsınız.. sonra yeniden başlarsınız.

aradan fazla zaman geçmez, birde bakmışsınız ki, o affettiğiniz kadın, o perperişan sizden kopmak istemeyen kadın nasıl olmuşsa olmuş, sizi terketmiştir. evet terketmiştir. siz ne olduğunu anlayamadan hayatınızın golünü yemişsinizdir. tabiatın kadınlara verdiği sırrına vakıf olamadığımız güç buradada gösterir kendini. aman diyim.
terkeden kadından daha kıymetsizdir.
hak etmeden keyfiyen terk edilmişse kadın, hemde aşıksa;

uzak dur arkadaş! tehlikelidir aşk nefretten bile çok.hezeyandır her adımı bir süre, bir süre boşluktur.acıyla dolan her boşluk onun kiniyle,felakettir ve mutlaktır her daim.
yaşadığım bir durum.ilk baş kabul etmedim,kabul ettiğimdeyse onun arkadaş veya sevgili sıfatında olmasa da bir şekilde hayatımda kalmasını istedim.garip ama istedim o da kabul etti.
bir süre sonra intikamını alacak kadındır.
kolu kanadı kırılmış kadındır.
eğer yürekden sizi sevmişse intikamı acı olur, siz unutsanız bile o unutmaz, elinde sonunda intikamını alır, allah kadınların azabından korusun amen...
eninei, yalnızlığını paylaşması için kedi-köpek alır.
Tehlikenin sözlükteki karşılığıdır. Hele de kadına vaat edilmiş gelecek, koşulsuz elde edilmiş sevgisi- masumiyeti - şefkati varsa, direkt göte geldiğinizin resmidir. O yüzden ne yapıyoruz, kadını terk etmiyoruz. Yavaş yavaş/götüm götüm uzaklaşarak pisliğimizi ortaya dökerek kendiliğinden soğumasını sağlıyoruz. Sonra bırakıyoruz o zaten kendi gidiyor ama biz terk etmiyoruz. Gerçi o zamanda bir terk edilmişlik acısı çekmek kalıyor ama geçer, kadının intikamından daha hafiftir, yeminlen.
dönüşü muhteşem olacaktır.
hep erkek terk edilmeyeceğine göre bu sefer rolü kadın'ın üstlendiği durum.
çabuk unutulmalı...
hayatının aşkını bulabilsin diye salınmış, verilmiş sadakası olan kadın insanıdır.
cok sevmesine ragmen guzel kalbi kirilip terk edilmisse muhtemelen uzun bir sure kimseye guvenemez. keske boyle olmasa ama olabiliyor biliyorsun. eger sen de terk edilmis bi kadinsan yapman gereken tek sey bunun hayatin icerisindeki tecrubelerden biri oldugunu ve seni sen yapan guzellikleri eksiltmeyecegini anlaman. askin ne demek oldugunu biliyorsan onu unutamazsin. bunu degistiremezsin. yalnizca kisa bir sureligine oyle degilmis gibi olursun.
Teselli edilmeye açık kadındır. ilgilenilir. Evet.
önüne ilk gelene vermeye meyillidirler. en sevdiğim.