bugün

ilk terk edişi hayalindeki gibi olmammıştır.
Oyuncaklarını hor kullanan kızdır. bir daha kirarsa yenisini alamayacaktir.
bir söz vardı, sanırım oscar wilde söylemişti.

--spoiler--
'' beni bir kere kandırırsan senin hatandır. beni iki kere kandırırsan benim hatamdır. ''
--spoiler--

akıllara bu sözü getiren tecrübedir.
Parası bitmiyiş olabilir. Standartlarıni düzeltince tekrar siktiri verecektir elinize. Dolansın ortalıkta takmayın
son kez vurdurma isteğidir sebebi.yolluk alır gider işte.
terk edilmeyi hak etmistir. durduk yere kimse kimseden ayrilmaz. 2. kez tekrar donmek ise aska baglidir belki akillanmistir yillarin hatrina bir daha doneyim dersin ama karsinda hala ayni kisiyi gorunce 2. ayriligida basarsin. unutmayin bi insan 7sinde neyse 70indede odur.
aynı yere iki defa yıldırım düşmesidir.
o değilde bu kadar ağır olmasa da aynı travmayı yaşatacak bir olay yaşadım.

zamanında (lise zamanlarım o zamanlar saçlarım daha yağlı) yazlık arkadaşları ortamından tanıştığım bir çocukla duygusal etkileşime girmiştim. aramızdaki duygusal boyut ilerledi. ergence bir sevgililik döneminden sonra beni aldattı. tabi ben ağlamalar zırlamalar. ee aradan baya bir zaman geçti sosyal medya üzerinden bir ekleşme durumu, geçmişi yadedip ne kadarda gençmişiz toymuşuz tatavaları döndürdük. e alttan o günlerin acısını çıkartacak iğnelemelerde bulundum. round bende gelişine vuruyorum arkadaş pes demeye mahkum tabi. konuştukça yine bir etkileşimler her gün yazışmalar falan. lan irlandaya gitti şimdi mesajlara cevap yok. yine bir terkediliş yine bir hüzün mk. ama ben onu alıp nikahı basmazsam irlandaya gömsünler beni.
Bülent ersoy bunu beğendi.
(bkz: harbi lan)
al bi de burdan yak.
Bu şey değil mi yaa .
(bkz: vurun lan daha ölmedi)
Mutluluklar efendim yolu açık olsun. Şayet bi daha çıkarsan karşıma beni tanıdığına pişman ederim seni haberin olsun..
(Bkz: taşak geçmek)
(bkz: bumerang)

Oldu mu bu? instagram kullanmıyorum da.
Yakmaya çalıştığın çıralar nemli.
çok güzel oluyo lan. yaşamayan bilemez aq.
sizin salakliginizdan terkettiyse dönüp bir şans daha vermeyi düşünmüş olabilir. sudan bahanelerle terketmişse boşta kaldığı için dönmüştür. şüphesiz tekrar terkedecektir.
eskilere gitti kafam yine. hiçbir sebep sunmadan terkedip bir daha da dönmemişti. demek boşta kalmadi hiç.
güncel Önemli Başlıklar