bugün

uçan tekme atmak.
(bkz: reddedilen erkeğin acınası davranışları)
Yoktur. Sadece acizliktir.
Oruspu diye adini cıkarin
Edit:daha boyle bisey yapmadim çok kotu durumdaysaniz kullanin.
unutmak.
şayet yüzünüze sizi terk ettiğini söyledi ise üstüne üstüne gidip ''hadi len ordan asıl ben terk ediyorum seni'' deyip pişkinliğe vurmak.
sizin gibi bir deliyle kaybetti zamanları düşünüp kahrolsun bu ona yeter.
Susmak huyların efendisidir
Affetmek ve unutmak iyi insanların intikamıdır.
onla olduğundan daha mutlu olmak.
(bkz: kırk yıllık akrep im böyle kinci görmedim)

teşekkür ediniz, yeterli olacaktır. bundan gayrı yapacağınız her eylem karşı tarafta gıdıklanma etkisi yaratır.
Aşkda intikam olmaz!
mazide kalan güzel günlerin ve yaşanmış aşkın uğruna.
ona sonsuz mutluluk dilemek.
böylece ayrılan sevgiliyi gerçekten sevmiş ve hala değer verdiğiniz anlamına gelir.
-tabikide numarasini paraya yazip harcamak sonra bütun turkiye arasin orospu cocugunu.
-aile bireylerini ses degistirip oglunuz sapik diye aramak.
-onun adina gay sitelerinde hesap acmak.
-tabi umursamasanizda olur.
annesini küçük kardeşine hamile bırakmak.
fazla bir şey istemem benim çektiğim çile ve ızdırabı çeksin yeter.
öncelikle sevgilinin evlenip yuva kurması beklenir. Ondan sonra erkek çocuk doğurması beklenir. Erkek çocuk doğurduktan 5 sene sonra, (eski) sevgili kaçırılır, bir odaya kapatılır. Burda 15 sene tutulur. Sadece odada. Tv de vardır odada. Birgün özel olarak hazırlattığı haber videosunda (eski) sevgilinin şimdiki kocası ve oğlunun öldürüldüğü haberi yayınlanır tv de ve (eski) sevgilide bu haberi görür.

Sonra eski sevgili hipnoz edilir. He tabi eski sevgilinin sizin kaçırdığınızdan haberi yoktur. Hipnoz edildikten sonra ansızın sokağa bırakılır. Tam 15 yıl sonra ilk kez serbest kalmıştır.

Polise gitmez, çünkü hipnoz edilmiştir. ilk iş olarak bir lokantaya gider, lokantadaki garson gençten yemek ister. Sonra garson genç ile eski sevgili arasında bir elektriklenme olur. Eski sevgili durumu garson gence anlatınca garson genç kadını kendi evine davet eder. Kadında (eski sevgili) kabul eder.

Aradan bir süre geçer. Ve ikisi sevişir.

Sonra kadının çantasına cd koyulur. Kadın cd yi tv ye takar ve korkunç gerçeği anlar.

Garson gencin, yıllar önce öldü sandığı oğlu olduğunu anlar. Meğer tvdeki haber kurmacaymış. Çıldırır, kafayı yer.

Peki nasıl olurda eski sevgili ilk gittiği lokantada tanımadığı oğluna rastlar ve ondan etkilenir?

Çünkü ikiside hipnoz edilmiştir. Kadına ilk iş olarak lokantaya gidileceği ve garsonla iletişim kuracağını, kadının oğluna da şu zamanda şu lokantada işe başlanılacağı ve şu tarihte gelecek kadınla iletişim kurulacağını ve anlatırsa anlatsın polise değil kendi evine davet edeceğini telkin ederler.

(bkz: yüzyılın en iğrenç intikamı)
Umursamamak.
(bkz: cool)
three cheers for sweet revenge, adlı my chemical romance albümünü dinlemek olabilir. size yol gösterebilir.
siklememek.
eğer aldatıp ayrılmışsa amına yurduna ateşli oklar fırlatılması, koltuk altına mum eritilmesi, diline 500 gr lık kanca bağlanması kulaklarına elektrik verilmesi gibi sofistike şeyler.
sevgiliden intikam almak ney lan. eğer işin içinde intikam varsa, o kişi sevgili değilmiş ki zaten..
En büyük intikam,görmezden gelmektir.
kocasıyla resmini profil yapmış çokta skmde amk. *
"zayıf insanlar intikam alır, güçlü insanlar affeder, zeki insanlar umursamazlar."
anasını sikmek.
En yakın arkadaşiyla yatmak.
siklememek. öbür türlü ne yaparsanız kendi zararınıza olur.