5. nesil yazar.
nickaltı yazmam için türlü türlü işkenceler uygulayan ucuz pelus. bir haftada psikolojimi etkileyebilen nadir insanlardan. çok pis de rerö rerö. hayır anlıyorum meşhur olma kaygını ama bunu benim üstümde tatmin edemezsin ki canım benim!
ey sözlük ahalisi! bağrınıza basın onu... ilgiye şefkate muhtaç bir kedi yavrusundan farkı yok. bana anlattı zaten nicki de o yüzden kedili mediliymiş. anlatmayayım sözlükte dedim, kaşındı, ısrar etti, çemkirdi bana...
neymişşşşş! karması benden yüksekmişşş! ben de seksiyim ne var yani? ne var nee?

edit: bu nickini değiştirince benim entryler de silinmiş. kıyamadım aynısını kopyalayıp serpiştirdim. vurmayın.
(bkz: #3498862) işte bu entrysi ile ne dediği ço... dur lan! tayyiP le deniz baykal a benzedik hee!

-sayın basbakan zıbı zıbıları zıbmıs mı ki bana hötöröleri zönktün mü diye soruyor?
+sayın baykal bize zöbözöböleri soracağına kendi adamlarının yaptığı kömöröçölere baksın!

noldu bize felix? hani söz vermiştin bir ömür benle olacagına? hani sevgimizin önüne kimse geçemezdi...
konusmalar 'naber lan çökelek' tadında... ama sevgimiz... sevgimiz... işte o tartışılamaz! nasıl konusursak konusalım, nasıl görünürsek görünelim... yonja da profilin olsa da(!), tüm kızlara fotograflarını slayt halinde sunsan da, aynadan fotograf çeksen de...

yine seni sevecegim

arımmm balımm peteğiimmmmm... nari nari naaaaa!

iyi sıyırdım sayende hee.

yine edit: yukardaki editin aynısı burda da geçerli. yoo dostum bu onun suçu!
seray sever olduğumdan şüphelenen yazar.*
bkz verince çaylak olan yazar.
yiğit özgür fanı ulusözlük yazarı. komik, eğlenceli, dürüst.

çıplak fotoğrafları için tıklayın
hafifletici sepetler in arkadaşıdır kendisi.*
bir daha çaylak olamayacak yazar.*