2001 senesinde elime geçen gönülçelen kasedi gelir sonra mı bi daha hiçbir albümünü kaçırmadım.
Papatya şarkısıyla populer olduğunda ne ekmek ne de su falanla tanınınca " ne güzel lan rocker adam çıkmış güzel güzel" deyip sonrasında 17 albümü falan çıktığında "bu ne la yarrak gibi keşke hep papatya albümündeki gibi kalsaydı dediğim (aşık olunca yine de dinlerdik). Nitekim mustafa ceceli'nin, murat boz'un populer olduğu şu dangalak yıllara göre 90lar ve 2000lerin başları cidden çok sağlammış. Başta Mavisakal ki en efsaneleridir, Duman, Kurban , Teoman, Şebo, Özlem tekin şuan aklıma gelmeyen bir ton gerçek rocker, iyi kötü pop-rockçu sağlam adamlar. Yeni nesil çok şanssız. Varlık içerisinde yokluk çekiyorlar.
banyo da dinlediğim duş adlı parçası.
rüzgar gülü rüzgar gülü derken ki o kameraya bön bön bakışı. çocukken cok dalga geçtik büyüyüp ask acısı çekince muptelasi olduk o ayrı.
Türkçe'ye uymadığı aslının duman olduğu aklıma gelir.

(bkz: teoman isminin aslında duman olması)
Mevsim rüzgarları ne zaman eserse.
Paramparça.
Bir varta kulesi üstünde babamın öldüğü yaştayım.
laiklik ve seküler yıllar. özlem tekin, şebnem ferah felan.
21. Yy filozofudur. Bana göre. Şarkı sözlerinden bu anlamak zor olmaz.
Beyoğlunun bohem çocuğu.
müziği bırakıp bırakıp tekrar başlaması. ama yalama oldu o abim.
o papatya.
daha 17. direk bu sözlükler kafamda dönüyor.
Negatiflik, başka ağızıla içmesini bilmemek.
Benim aklıma hep içki şişeleriyle, yarı ayyaş halleri geliyor valla.
sorgulayan, okuyan eden eğlenmeyi bilen bi adam.
Serseri doğmuş serseri ölecek rock müziğin hayta çocuğu. Çocuğu zira adam yaşlanmıyor. Kaliteli müzik yapar ve evet kadınlar serserileri beğenip efendilerle evlenmek istiyor. Teoman' dan nereye geldim ben o da başka bir serserilik.
(bkz: Sevdim seni bir kere) ve kupa kızı sinek valesinden ötürü (bkz: iskambil kağıtları)
Tam süper kahraman olacak adamken dertlenip kendini müziğe vermesidir.
grup sex.
Hayalperestsin, güzel hayaller peşinde. Çok gençsin, yanlış insanlar kalbinde.
Napim tabiatım böyle.
yüzünden hiç eksilmeyen arkadaşlar her an sevişebilirim,çünkü ben iflah olmaz bir ''bad boy''um ifadesidir.
Kaybedenler kulübü.