bugün

oğlunun siyasi görüşlerine taban tabana zıt olsam da neticede bir annedir, bir insandır ve vefat etmiştir. allah rahmet eylesin.
(bkz: inna lillah ve inna ileyhi raciun)
Asrın hatasını yapan anne. Yine de mübarektir..
bazı kendini bilmezlerin küfür ettiği rahmetli ile anılması gereken kadın. bu kadar küçülmeyin arkadaşlar yukarıda allah var.
kafayı ideolojileri ile bozmuş, ikinci sınıf hayal dünyalarını, hırs bürümüş insanların, şayet inanıyorlarsa allah rahmet etsin, inanmıyorlarsa huzur içinde yatsın dahi diyemedikleri bir kadın, bir ana, bir insan. hakkın rahmetine kavuşmuştur. allah, varsa günahlarını affetsin, inşaalah mekanı cennet olsun.
Her ne kadar oğlunu sevmesekte ruhun şad olsun mekanın cennet olsun..
Hakkın rahmetine kavuşmuş bir annedir.
kesinlikle üzerinden siyaset yapılmaması gereken kişidir.
başbakan erdoğan'ın merhum annesi. öyle insanlar var ki, sırf sevmedikleri için annesi ölen bir insana iyi olmuş gibi bir söylemde bulunabiliyorlar. nasıl insansınız lan siz? kim olursa olsun söz konusu bir insan hayatı. nasıl bu kadar vicdansız olabilirsin ki? böyle bir duruma nasıl siyaset bulaştırabilirsin? bazı insanlar cidden acımasız, ve çok saçma kafa yapıları var.

allah rahmet eylesin.
hakkın rahmetine kavuşan sevimli nine. başbakan erdoğan'ın annesi. buna sevinecek, bundan pay çıkarmaya çalışacak dangalaklar olacaktır.
Rahmetli Anneannemle aynı ismi taşıyor, oğlunu sevmesek de saygı duyduğumuz insan mekanı cennet olsun.
Bay kemalin annesi yemiş kılıçdaroğlundan sünni kökenli ve karadenizli oluşu dışında bariz bir farkı olmayan, eski nesil sıradan bir anadolu kadını ve merhumdur.
Oğluna dilediğinizi söyleyebilirsiniz ama kendisini bu işe karıştırmayın. Aynı şekilde Semiha yıldırımın hırsız eşi ve hırsız kumarbaz oğluna da dilediğinizi söyleyebilirsiniz ama suçsuz insanlara hakaret ederek sövdüğümüz kimselere benzememek lazım.
nedense aklıma hep bu geliyor. ölü arkasından konuşmayalım ama bu çocuk nedir ya?

ünzile kaç koyun ediyor - şebnem ferah
https://www.youtube.com/watch?v=0BEZIRyft8c
Başbakan Erdoğan'ın annesi.
Acı haberi alan Başbakan Erdoğan, hastaneye gitti. Erdoğan, Bursa programını da iptal etti.

Başbakan Erdoğan, Güney Afrika ziyaretine çıkmadan önce safra kesesi ameliyatı olan annesini ziyaret etmiş, "Annem iyi ama dua edin. Daha iyi. Daha iyi olmasa yola çıkmazdım. Birkaç güne hastaneden çıkacak. Dua edin demişti.

83 yaşında hayatını kaybeden Tenzile Erdoğan, yarın toprağa verilecek.
ölmüş bir kadına küfredecek kadar aşağılık ve müptezel şerefsizlerin varlığını bize göstermiştir. bu nasıl bir kindirki ölmüş bir insana küfrettirebiliyor. kininiz içinde boğulup geberin soysuzlar.
allah belanızı versin.
hakkında;

--spoiler--
"Tabi bu arada bir tanesi de kalp krizi geçirerek, kimliğini bilmiyorum, üzerinde durma gereğini de duymuyorum, kalp krizi sonucu ölmüş. "
--spoiler--

şöyle, şuna benzer bir şeyler söylemeyi istediğim ama "Allah rahmet eylesin" demekten fazlasını yapamadığım merhume.

hayır gerçekten çok istiyorum;

"kimliğini bilmiyorum, üzerinde durma gereğini de duymuyorum, kalp krizi sonucu ölmüş. tanımak zorunda mıyım?" diyebilmeyi. ama oy kaygım yok ki benim. bütün kaygım insani arkadaş...

tüm bunları diyip de "ama öldü efendim" diyen bir televizyoncunun karşısında da "ama neler yaptığını bir görseydiniz, arkadaşlar size iletsinler gerekli bilgileri" diyememek ne kötü bir şey olurdu insan olmayan için. bereket insanlığımız için kayıp ilanı vermedik henüz.

allah rahmet eylesin velhasılı.