bugün

Orta Asyada çeşitli dönemlerde genel para birimi olarak kullanılmış, Sultan Abdülaziz döneminde Kaşgar'da Sultan adına bastırılan gümüş paradır.
ürünleri güzel.
Erkek adamın yoldaşını üreten marka.

(bkz: tenga egg)
denemedim ama en kısa zamanda deneyıp bilgi vereceğim delikanlının kızsız kaldığı anda son çaresi hani yangında ilk kurtarılacak meret ahanda şudur kendisi

http://www.youtube.com/watch?v=Br1eUIf4e34
günaha girme tengaya gir sloganıyla beni kopartan, yaran, gülmekten kendimi yerden yere vurduğum uzak doğu menşeili "zevk ürünleri" firması.
200-300 yıl sonra fiziksel sex bitmeye yakın birinin eline geçtiğinde; ada da kalan robinson'un ağaçlara sürtmesi bize ne kadar ilkel geliyorsa onlarada bu "alet" o kadar ilkel gelecek.
Bugün siparişini verdiğim japon menşeiili otsbir çektirgeci. Türüne göre fiyatları değişiyor.
bugün denedim bunlardan. uu beybi ben hayatımda böyle çılgınlık görmedim. daha önce kullanmamış olduğum osbirlere yanarım. deneyin farkı hissedeceksiniz. paketi kargo şubesine çağırdık parasını da orada verdik. ama cidden gerek yokmuş, çünkü paket ne idüğü belirsiz bir halde geliyor. erkek olmanın hazzı budur.
Edit: Artık AVM vitrinlerini süslemeye başlamış. Bu insanlık için küçük, bizim için büyük bir adım.
Önce merak edip en sonunda merağa yenilip sipariş geçilen alet. Ulan kendi sitesinden aldım, kargoya verildi takip kodu girilecek diyor. saat 8 oldu takip kodu yok ortalıkta. Böyle berbat bir hizmet yok. Adamlara siparis verdiğim ürün yerine başka bir ürün almak istediğimi belirten yazı yolladım dönüş yapmadılar. Nereden alacaksınız alın ama kendi sitelerinden almayın. Elimize geçer umarım hayırlısı ile. Elime bir geçsin ürün çok güzel bir telefon edeceğim onlara ama şerefsizler iletişim numarası dahi koymamış.
her erkeğin denemesi gereken bir olay. realistik mankenlerin aksine, boşalırken git-gel yapamıyorsunuz. penisin ucu o kadar hassaslaşıyor ki sadece penisteki kasları kullanarak kendi kendinize boşalıyorsunuz. ayrıca dobule hole ürününü tavsiye ederim. aynı paraya çift delik ne de olsa. birde durex ultra ince condom ile kullanırsanız kullanım ömrünü 3 kat arttırabilirsiniz. silikon malzeme sonuçta. ne kadar az su temas ederse o kadar iyi.
ilk başlarda incelerken bile çekinilen, daha sonra çıtayı yükseltip serileri yapılan sex oyuncağı markası.

günaha girme tenga ya gir diye sloganı vardır.
"günaha girme tenga ya gir" şeklindeki sloganı gerçekten yaratıcıdır.
flip hole çok pahalı ama adamlar aşmış. gerçeği kadar iyi değil belki daha iyi...
yoklukta gideri var, elizabetin eline verir o derece iyi. egg serisinin üstlerini deneyin derim.
bu ürünler ile et et'e deymiyor.
mastürbasyonu çağın gereklerine uydurarak, osbir çeken güruha hitap eden elçek.
Gündemdeki haberlerden sonra Satışlarının artacağını düşündüğüm ürün markası.
Çin sitelerinde 3-4 dolarlık ürünleri üzerine marka basıp 60-70 liraya satan marka.
Haliba seks marketmiş. oha.
bir ürününü aldım ama kullanamadım, bizimki girmedi bir türlü. standart üstü babafingosu olmak da başa dert, paranla rezil oluyorsun.
görsel
Bir tane yumurta alayım dedim kargo teslim edilmedi iade ettim. Ters bize bea.
portatif cep amcığıdır.
bir japon tasarım harikasıdır. eğer gelecekte yapay zekalı insansı robotlar üretilcekse cinsel delikleri bu adamlar tasarlamalı. kullanılan krem ve yağların önemi de fazla tabi ama tek bir deliğe girerek oral, anal, vajinal tüm zevkleri en uç seviyede yaşayabiliyorsunuz.

ilk türkiyeye geldiğinde direk tenga fliphole black siparişi vermiştim. 2-3 ay boyunca herhangi karşı cinsle veya elimle ilişki kuramamıştım. Hiçbir şey onun kadar zevk veremiyordu. 1 yıl kullandıktan sonra ilk önce yanları parçalandı, sonra da silikonu parçalandı. tabi normal bir insanın o hale getirmesi imkansız.

Sonra tenga fliphole silver aldım, farklılık olsun diye. ama aşırı dardı ve hepsi girmiyordu. ama o vajinanın baya ilerisindeki kıkırdağa dokunma hissiyatını bile veriyor. sulu vajina, kuru vajina, hatta anal ilişki sırasında penis ucuna çarpan bokun hissiyatını bile veriyor. yok böyle bir şey ya. kullanılan kayganlaştırıcı ve yağlar çok önemli rol oynuyor tabi. gerçekten çok özel bir tasarım mühendisliği. zaten binlerce penis üzerinde deneme yapılarak tasarlandığını söylüyorlar.

dipnot: zevkten bayılmanıza yada gözünüzün kararmasına sebebiyet verebilir. hayal gücünüz ve seks deneyiminiz ne kadar fazlaysa o kadar zevk alırsınız.

Güncel fiyatı 600-700 tl arası değişiyor.
Kaliteli ürünler yapıyorlar. Benim gibi oyuncak meraklısı birinin elinde bile bana mısın demedi.
Jenga ararken sehven denk geldim. Bu nasıl bir cihaz ya firavun sandukası gibi.
https://youtu.be/89y-WGaIn3I