samsun da bulunan bi şi sanırım.
Cinsel bir şey sanırım. Gülücük gülücük.
(bkz: Çok da ten)

Şaka bi yana vardır böyle uyum genşler.
La bu konuya sanatsal entryler girmişler. Hoş olmuşta normalde konuşturmadığınız sanatsıllığınızı cinsellik denince mi konuşturur oldunuz.
Bunu sexle bagdastırmak asırı sacma. Ten kokusu rengi bile etkili Çok benleri olan birine karsi oluşturamıyorum mesela. Ten kokusu derken parfüm kokusundan da bahsetmiyorum. Biri elimi tutmaya calışmıştı kaşıntı tutmuştu mesela. Boğa burcu kadınları bu konuda oldukÇa hassastır bilginize.
istedigin kadar begen. icine dısına tav ol. ancak bu yoksa arkadaslikta kalır o is.
Gerekli olarak tespit edilmesi gereken uyum.
ten uyumu diye bir şey yoktur, uydurmadır diyen insanlar herhalde yalnızca kendilerine dokundular. öyle bir vardır ki, şaşırırsınız bir gün.
Vardir.
tabikide vardır. güzel noktaya değindiğin için tebrik ederim. tartışabiliriz.
yıllardır anlamadığım mevzu. yılların abazanı olmamla da ilgisi olabilir elbette.
Vazırtı konu. Kim uydurduysa iyi uydurmuş.
Vardır ve gerçektir. Kimi insanın ter kokusu bile güzel gelirken kiminin tertemiz duştan çıkmış haline katlanamazsınız. Kimi insanın gözü gözünüze değince bile içiniz titrerken kimi insanı öpünce bile bir şey hissetmezsiniz. Kimiyle sevişirken gayet uyum içerisindesinizdir, kimiyle sürekli bir yerleriniz çarpışır nefes alamazsınız bir uyumsuzluk vardır.
Evet kesinlikle var olan durum.
parfümle doğru orantılı olan.
şart. her birbirini seven çiftte de olamayabiliyor bazen.
bence karsindaki insandan elektrik alabilmektir, o kisiye sürekli dokunma istegi duymaktir, tensel cekim bir nevi. hani bazen dersim bu adamin eh tipi fena degil, kültürel birikimi de var karakteri de iyi neden ona karsi birsey hissetmiyorum. sorumlusu bu bence. ten uyumu yok. bir kere yasadim ve varligina inaniyorum.
Bunu kelimelerle ifade edebilmek gerçekten güç. Ten uyumu öyle bir şeyki, o kişiyle her türlü evliliğe kadar götürür. Güzellik veya aşk ile pek alakası yoktur. Apayrı bir olaydır bu ve bunu yakalayabilen çift sayısı azdır.
tam olarak ne oldugunu bilen birinin bana anlatmasini rica ediyorum. Ben hep bunu "cinsel uyum" olarak dusunmustum zira. Millet konuyu nerelere getirmis.
Genelde çok nadir denk gelinen ve bulunduğunda insana aklın üst sınırlarını zorlayan hisleri yaşatan olgu.
Önemli gibi duran ancak asıl olayın psikolojik olduğunun bilinmesi gereken durumdur.
benim ki köpek teni heralde. a+ gibi herkesle uyuyor.
tanımına kitap yazacak kadar uzun olan, iki üç cümleyle anlatılması yetersiz kalan, dünyanın en uzun anlamı olan iki kelime.
adı ten uyumu olsa da işin aslı psikolojiktir. zihinlerin uyumu da denebilir. yoksa alelade bir seks de zevk verebilir. fakat ten uyumunun olduğu yani hem ruhsal hem de zihinsel uyumun olduğu bir sevişmenin tadının daha farklı olacağını düşünüyorum.
G.tünden element uyduran conconların söz ettiği uyum.

Kafalar uyuşuyor, kültürel anlamda yakınlık varsa, hele bir de üstüne aşk varsa, arzu varsa al sana ten uyumu!

Cinselliği bile enine boyuna masaya yatırıp, hiç ettiniz beee!
iktidarsız adamlar, erken boşalma sorunları, frijit kadınlar, yok vajinusmus yok bilmem ne?!
N'oluyo yahu? Bi sakin olun!
Ulu tengri' nin sizi yaratma amacı bu, çoğalmak, muhtaç olduğunuz kudret damarlarınızda mevcut yanı!