bugün

Hala yaz gelmediği içindir.
güney yarımkürede yapılabilecek enlemdir. malum orası kışı yaşıyor şuan.
adet sancısı çeken biri için normaldir.
yaşı 80 civarı kemiklerim üşüyor diyen ihtiyar amca yada teyzedir.SUBHANALLAH yaşlılık çok zor olmalı adama yazın ortasında hırka giydirtir.
Su torbası da varsa kesinlikle regldir. Uzak durun derim,saldırgandır.
klimanın saklanmış güç kablosunu ve kumandasını bulamamak sonucu yapılabilecek eylemdir. aslında dışarıdakiler için ticari zekası olan biri bu olayı kiraya-hizmete bile dökebilir. Ama ne yazık ki organ mafyası hala faal. güvensizlik hatsafhada.
klimayı 18 derecede çalıştırmıyorsa öyle bi dünya yok.
evden cikmadan actigin klimayi, geldikten sonra kapatmaya usendiginden olabilir.
Dalga gecilmemesi gereken hededir. Eskişehirde alti depo olan ve güneş almayan, yılın 365 gününün her dakikası soğuk olan nacizane evimde yaz kış hırka mont ve de yorganla oturuyorum.
1200 rakımlı köyümde mümkündür.
Burada yaz kış demeden her zaman yağmur yağdığı için garip degildir. Hele de köydeysen soba bile yakılır.
Edit: bu yazdığımda eksilenecek ne buldun çok sevgili yazar?
şu an içinde bulunduğum durum. üşüyorum amk! ama sıcak olmasından iyidir.
Hala yazın gelmediğini gösterir.

Ulan kullanmayın diyoruz şu parfümü, deodorantı be! Koskoca atmosfer sizin yüzünüze Kezbana bağladı! Sık parfümü sık parfümü! Bu gözler şişeyi başına geçireni gördü, ne yapıyorsun kız manyak dedim enerjime güç veriyorum Gandalf dedi. Trafo musun sen kızım deyip sinir olmuştum. Harbi şu ozanı taşlı tarlalara çevirdiniz! Güneş görmez olduk yazın ortasında!
Depresyon hırkasıysa olabilir ya da iklimlerin değişmesinden dolayıdır. Gezegenin ırzına girdik burada şair bunu anlatmak istiyor.