bugün

Bulgar üretimi bir şekeri kendisine nick seçmiş yeni bir yazar. Hoşgelmiş.
Kuşkusuz 12. Nesil yazardır. Ağzında arpayı yeterince bekletip bira yaptığı rivayet edilir. Bu nedenle bomonti ömür boyu bedava bira vermiştir.
Aman beni hiç yemeyin zaten.

Edit: şaka yaptım, sakın.
Kendisine kırgınım.beni boşuna açık oylamasın.
menekşe şekerinin adımıymış çok severim. göçmen bi iş arkadaşım getirmişti bulgaristandan yumoş yiyorsun gibi tadı vardı.

yazar arkadaş da eski yazar sanırım pek yeni yazar gibi durmuyor.
muhtemelen bir moğol olan yazar.
(bkz: çıkar şu üstündekileri züleyha ne dediğin anlaşılmıyor)
Buralar değerlenir.
Selams..
0 0 7 nin feyk hesabı erkek yani.
--spoiler--
kesin eski bir yazar ama kimmm??
--spoiler--

ben zall dan supheleniyorum.
Günün ilk değil ama baya bir açık oylayanı. Teşekkür ederiz kendisine.
Beni hem favlayan hem entrylerimi beğenen bide yetmez mis gibi takibe alan yazar. Kıskanın bakim beni takibe almış.:)
görsel

Nicki gibi şeker bir yazar.
Manası ne acaba?Saygılar.
eski bir yazardır iyi tanırım eski hesabında yamuktu bu hesabında da yamuk. burası sözlük ben kişileri değil olayların tanımını yaparım her tür başlık açarım yazarım seni ilgilendirmez. işine bak sana laf atan olursa gel onuın cevabını ver. dahada olmadı komedi dans üçlüsünün arasına gir.
bulgar şekeri nickli yazar.

ama görmekteyiz ki bazıları açık açık muhatabı erkek yazarlarla laf edemeyeceğini anlayınca dümeni kadın yazarların üzerine kırmış. gerçekten acınası bir durum.
sadece hesaplarında değil gerçek yaşamında da yamuk olanlar tarafından sevilmeyen yazardır. hani dinime küfreden müslüman olsa derler ya bebenin boynu ve kafası dahil her tarafı çokgen gibi yapyamuk gelmiş burada yazar beğenmiyor *
temenujka küfür etmez darkness o senin iç sesindir ahahaha.
ALi DAYININ iÇiNDEN ÜRKEK BiR AŞKO ÇIKTI. OLM NiYE LAF SOKAYIM SANA AŞKOLSUN.
True sen her gördüğüne yazmak zorunda mısın?
Hahaha ruh hastası lavuk ya..
Kim olduğunun ne önemi var True.

Kimseye bir zararı olmayan, içten ve samimi bulduğum yazardır. Kendisine pireye kızıp yorgan yakmamasını tavsiye ediyorum. Bizimle kal..
Nickini söylemek çok güzel.
T. Bir yazar.
ne kadr doğrudur bilmem ama geyik gibi hatundur denilen zevat..

görsel