bugün

öğrencilerinin sıradan bir muhasebeci ya da ekonomist değil, vasıflı birer iktisatçı olmaları için çaba sarfeden, saygı duyulası deü profesorü. herkesin, kendisi gibi olmasını istediği için, dersine katılım ister istemez sayıca fazla oluyor.
son sınıfların son dersinde öğrencilerine okuduğu meşhur bir şiiri vardır hocamızın, mezuniyet niyetine. son dersini "hepinizi çok seviyorum" diyerek bitirir. *
Dokuz Eylül iiBF fakültesinin müthiş profesörü.ilk dersten solcu olduğunu çakarsınız, ikinci derste kendisi sosyalist olduğunu söyler. Her öğrencisini Nobel ödüllü iktisatçı yapmaya çalışan zat,kişi,kişilik.
2008 yilin bahar donemi'nin son dersi....ve sahsin okudugu siir...(kizima yazdim dedi)

Iyi Yolculuklar kizim iyi yolculuklar
hayata umide sevince
edith piaff'in yaptiklari kadar buyuk olmali hayallerin...
(gibi birseydi
muhteşem sınav sorularıyla öğrencileri mest eder bu hocamız ilginçtir en başta küfredersin sonra bi sevdirir bi kanı kaynar insanın. son sınıf olmayı sabırsızlıkla bekliyorum merak ediyorum bizde nasıl bi şiir okucak.
kendisinin girdiği derslerden sürekli kalarak biriktirdiğim ve son sene hepsini birden verdiğim,derslerde birşeyler öğretmek için çabalayan ender DEÜ profesörlerinden biri.